Cumartesi

15.04.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 15.04.2017-2:30

Televizyonda N’oluyo?

TUTKULU, keşfetmesi keyifli ve sıra dışı bir hikaye... “Fi”, Puhutv’nin ilk orijinal dizisi olarak hayatımıza üç bölümüyle birden girdi.

Sitene Ekle

Hazırlayan: N’oluyo TV

Sıra dışı bir öykü

TUTKULU, keşfetmesi keyifli ve sıra dışı bir hikaye... “Fi”, Puhutv’nin ilk orijinal dizisi olarak hayatımıza üç bölümüyle birden girdi. Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç’ın olduğu “Fi”, kısa sürede 3.5 milyon izlenme sayısına ulaştı. Azra Kohen’in çok satan kitabından uyarlanan “Fi”, çekim kalitesi, konuk oyuncuları ve kadın-erkek ilişkilerini anlatan senaryo diliyle daha çok konuşulacak ve izlenecek gibi görünüyor. Yaklaşık altmış dakikalık bölümleri ile temponun hiç düşmediği diziyi Puhutv’den ücretsiz izleyebilirsiniz.

Geri dönüyor

BİR efsane daha geri dönüyor! Yaklaşık üç yıldır yeni bölümleri hakkında “Başladı, başlayacak!” şeklinde haberler dolaşan “Twin Peaks”e kavuşmaya az kaldı. 27 yıl aradan sonra tekrar izleyiciyle buluşacak olan David Lynch’ın efsane haline gelmiş projesi “Twin Peaks”, 18 bölümlük sezonuyla seyircileriyle hasret giderecek, yeni neslin adeta kült haline gelmiş bir diziyle tanışmasını sağlayacak. İlk iki sezonunun bölümleri FX’de yayınlanmaya başlayan dizinin yeni bölümleri de FX’te olacak. Henüz izlemediyseniz yeni bölümler başlayana kadar ilk iki sezonunu izlemenizi şiddetle öneririz.
 


©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.