Sinema
28.09.2017 - 14:55 | Son Güncelleme: 28.09.2017-15:13

Terminatör 6 geliyor...

Sinema tarihinin en çok izlenen serilerinden biri olan Terminatör'ün devam filmi geliyor. Altıncı filmin kadrosunda serinin efsane oyuncuları yer alıyor.

Sitene Ekle

Sinema tarihinin en çok izlenilen serilerinden biri olan Terminatör'ün devam filmi geliyor. Bugüne kadar beş devam filmi çekilen Terminatör'ün efsane kadrosu yeni filmde de yer alacak. 

Politik kariyeri nedeniyle uzun bir süre sinemadan uzak kalan ve bu süre içinde California valiliği yapan Arnold Schwarzenegger, Terminatör 6'da başrolde yer alacak. Schwarzenegger'e başrolde Linda Hamilton da eşlik edecek.

Serinin altıncı filmini şu an Avatar projesine yoğunlaşan James Cameron yerine, Tim Miller yönetecek. Deadpool'un yönetmen koltuğunda oturan Miller'in, Terminatör 6'ya katacakları merak konusu.

Terminatör 2'den Terminatör'5'e kadar geçen serinin dört filmi yok sayılarak, bu film, Terminatör 1'in devamı olarak çekilecek. Filmde Terminatör, artık yaşlanmış biri olarak karşımıza çıkacak. 

Terminatör 6'nın gösterim tarihiyse 26 Temmuz 2019 olarak açıklandı.


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Lavta nasıl bir çalgıdır?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX