TFF 1. Lig'de program açıklandı

TFF 1. Lig'de 9, 10, 11 ve 12. haftaların maç programları açıklandı.

AA
12 Ekim 2017 - 22:32 | Son Güncelleme: 12.10.2017 - 22:40 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » 1.Lig » TFF 1. Lig'de program açıklandı

TFF 1. Lig'de 9, 10, 11 ve 12. haftaların maç programları açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 9, 10, 11 ve 12. haftaların programı şöyle:

9. hafta
20 Ekim Cuma:
18.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

21 Ekim Cumartesi:
13.00 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)
13.00 İstanbulspor-Altınordu (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
19.30 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk)
19.30 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Gaziantep)

22 Ekim Pazar:
13.00 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi Şehir)
13.00 Akın Çorap Giresunspor-Grandmedical Manisaspor (Giresun Atatürk)
15.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Eskişehir)
18.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk)

 
10. hafta 

27 Ekim Cuma:
18.00 Samsunspor-Gaziantepspor

28 Ekim Cumartesi:
13.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)
19.30 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)

29 Ekim Pazar:
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Denizlispor (Kazım Karabekir)
13.00 Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (Gaziantep)
15.30 Adana Demirspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
18.00 Grandmedical Manisaspor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs)

30 Ekim Pazartesi:
18.00 MKE Ankaragücü-İstanbulspor (Ankara 19 Mayıs)
18.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)

 
11. hafta 

3 Kasım Cuma:
18.00 Gazişehir Gaziantep-Grandmedical Manisaspor (Gaziantep)

4 Kasım Cumartesi:
13.00 Elazığspor-Gaziantepspor (Elazığ Atatürk)
13.00 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)
15.30 Akın Çorap Giresunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Giresun Atatürk)
15.30 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

5 Kasım Pazar:
13.00 İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
13.00 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)
15.30 Eskişehirspor-MKE Ankaragücü (Yeni Eskişehir)
18.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 
12. hafta 

17 Kasım Cuma:
18.00 MKE Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)

18 Kasım Cumartesi:
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ümraniyespor (Kazım Karabekir)
13.00 Grandmedical Manisaspor-Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Kasım Pazar:
13.00 Samsunspor-Adanaspor
13.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)
15.30 Altınordu-Akın Çorap Giresunspor (Bornova)
18.00 Çaykur Rizespor-İstanbulspor (Çaykur Didi)

20 Kasım Pazartesi:
18.00 Gaziantepspor-Boluspor (Gaziantep) 

Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesinin sonucu ne olur? Anket Bitiş Tarihi : 31.12.2017



oy ver
canlı skor
  • Gençlerbirliği-Kasımpaşa13:00
  • Aytemiz Alanyaspor-Demir Grup Sivasspor15:30
  • Trabzonspor-Bursaspor18:30
  • Gaziantepspor-Denizlispor12:00
  • Boluspor-Eskişehirspor12:00
  • Ç.Rizespor-Umraniyespor14:30
  • Leicester-Crystal Palace14:30
  • Arsenal FC-Newcastle17:00
  • Brighton-Burnley17:00
Tüm maçlar için tıklayın
Cum.
 1X2 ...
13:00285
GAZİANTEPSPOR DENİZLİSPOR4.603.401.45
13:00284
BOLUSPOR ESKİŞEHİRSPOR2.053.102.55
13:30288
SANCAKTEPE BLD.SPOR MERSİN İDMANYURDU1.104.508.00
13:30524
PENDİKSPOR FATİH KARAGÜMRÜK1.403.204.30
13:30289
İNEGÖLSPOR SİVAS BLD.SPOR2.953.101.70
İlginizi ÇekebilirX