Ağa yine yenik

Ağa yine yenik

Ağa yine yenikKadir İnanır’ın başrolü Yeşim Büber, Burak Hakkı, Selma Güneri ve Bülent Kayabaş gibi isimlerle paylaştığı "Kırık Ayna", soluk soluğa izlenecek bir bölümle ekranda.


Mercan boş durmuyor
Mercan ve Simar, Candar Ağa’ya yakalanmaktan son anda kurtulurlar. Mahzenin kapısının açık olduğunu gören Candar Ağa, Mercan’dan hiç şöphelenmez. Bunu fırsat bilen Mercan, ailesini görmek bahanesi ile konaktan çıkar ve anahtarın bir eşini yaptırarak onu Simar’a vermeyi başarır.
Bu arada Nurcan, polise giderek babasını ihbar eder. Ancak polisler geldiğinde iş işten geçmiştir, çünkü Simar konaktan kaçmayı başarmıştır...
Abbas Güçlü’nün üniversite öğrencileriyle gazeteci, siyasetçi, akademisyen ya da işadamı konuklarını bir araya getirdiği "Genç Bakış" bu hafta Koç Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek.
Canlı yayınlanacak programa renkli kişiliği ve açıklamalarıyla dikkat çeken işadamı Sakıp Sabancı konuk olacak. Öğrencilerin çeşitli konulardaki sorularını yanıtlayacak olan Sabancı ayrıca, 3 Kasım seçim sonuçlarını da değerlendirecek. Programda "Türkiye’nin geleceği" konusu da masaya yatırılacak.
Sezen Aksu, müzikle geçen 30 yılının kilometre taşları olan, dillerden düşmeyen şarkıları ve bunların öyküleriyle Nebil Özgentürk’e konuk.
KERİMCAN Kamal genel koordinatörlüğünde hazırlanan "Haber Özel" ekibi, müşteri kılığında bir oto hırsızlık şebekesine ulaşmayı başardı. Ve filmlerde görülebilecek bir macera yaşadı. Ayrıntılar ekranda.


17 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber