Ajanda

Ajanda


     ODTÜ'DE DEPREM SEMPOZYUMU
       Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nde 27 mayıs Pazartesi günü gerçekleştirilecek sempozyumda, ülkemizde yaşanan deprem ve sorunlarıyla ilgili olarak ODTÜ'de yürütülen araştırma çalışmaları kamuoyuna duyurulacak.

     TİYATROYA GENÇ BAKIŞ
       Tiyatro Yazarları Derneği, genç tiyatro yazarlarını özendirmek için komisyon kurmayı hedefliyor. Gençlerin başarılı eserlerini tiyatro repertuvarlarına sunabilmelerine yardımcı olmak, gençlere tiyatro sevgisi ve kültürü aşılanmak isteyen Dernek, kaybettiğimiz ve yaşayan tiyatro sanatçıları adına da yarışmalar düzenleyecek.

     USTALARA SAYGI YARIŞMASI
       Zonguldak Kültür ve Eğitim Vakfı, edebiyata, kentin kültürel şekillenmesine katkı sağlayan sanatçılara sahip çıkmak ve onları gelecek kuşaklara tanıtmak amacıyla yarışma düzenliyor. Bu sene Muzaffer Tayyip Uslu adına düzenlecek şiir yarışmasına son başvuru tarihi 1 Mayıs 2000. Bilgi için telefon: 0372 252 30 91

     "21. YÜZYILDA İNSAN"
       Eyüboğlu Eğitim Kurumları 30. yıl etkinlikleri çerçevesinde, 8 Nisan cuma günü "21. Yüzyılda Eğitimli İnsan" konulu panel düzenliyor. Kurumun Çamlıca kampusundaki gerçekleştirilecek panele Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Bener Cordan da katılacak.13 Kasım 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber