CHP’den milletvekili olmak istiyorum

CHP’den milletvekili olmak istiyorum


Hayatını internete açarak yeniden gündeme oturan ünlü manken - oyuncu Tuğba Özay, ‘Ben iflah olmaz bir solcuyum. Fikrimle zikrimin bir olmayışı da beni bu konuda öncü yapıyor’ diyor


       Bir erkekle yanında bir kadın varken konuşursanız, erkek size yüzünü göstermez. Bir kadın ise ancak yanında bir erkek varken size gerçek yüzünü gösterir:

     Hayatınızı izletiyorsunuz. Sınır nerede başlıyor?
       Vallahi, o kadar özel hayatlarımı da açamam. Yeteri kadar didik didik ediyorlar. Ben bu konuda tutucuyum. Internete giriyorum, sapık sapık şeyler geliyor. Chat yaparken kim olduğumu söylediğimde, “Tuğba Özay’a servetimi veririm" dedi birisi. Hatta Baran Bey (sevgilisi Baran Süzer) yanımdaydı, kapattırdı interneti. Kızlar internette aranıyor.

     Mankenler, oyuncular, zamparalar da gece kulüplerinde aranıyor.
       Zamparalara ben bir ad buldum, oyun çocuğu. Playboy yani. Ben baba parasıyla geçinen, hiç bir görüşü, hiç bir yargısı olmayan insanlarla çıkmam.

     Ama Baran Bey’in de babası çok zengin. (Baran Bey iş adamı Mustafa Süzer’in oğludur.)
       Ama sonuçta Baran Bey kendine göre bir kişiliği, yani o burada diye söylemiyorum, gerçekten o kadar iyi insanları gözlemlemiş ki. Özellikle İstanbul’da gece hayatına çıkan insanlar artık akraba olmuş. Kimin eli kimin cebinde, belli değil.

     Sevgilinizin, yani Baran Bey’in oynadığınız bir sahne yüzünden sizin kolunuzu çürüttüğü söylendi.
       Bir bir dizide kolay kolay öpüşmem bile. Çünkü dizide sinemadan farklı olarak devamı geliyor.

     Öpüşüldü mü, öbür bölümde sevişiliyor mu?
       Ben de Türkan Şoray gibi kurallar koydum.

     Ama o bu kuralları 40 yıl önce koymuştu.
       (Baran Bey araya giriyor ve “Bu kuralları kaldırırsa beni kaybeder" diyor). İnsanlar için yaşamıyorum ama toplumun da kurallarına uymak lazım.

     Ama sanat biraz da öncülük değil midir?
       Önüme böyle bir proje gelse orada düşünürüm.

     Baran Bey müsaade eder mi?
       (Baran Bey: “Böyle filmler çeken biriyle daha sonra kimse evlenmez. Hülya Avşar kimle evlendi? Kaya Çilingiroğlu ile. İşte gördünüz mü.")
       Baran, medyada bana evlenme teklif ediyor.

     Deniz de manken mi!
     Neden zengin ailelerin çocukları hep mankenlerle, oyuncularla beraber oluyorlar?
       (Baran Bey cevap veriyor: “Şansı olduğundan. Onunla da olabilir, onunla da, onunla da. Ben de böyle bir şansım olduğu sürece çıplak sahnelerde oynayan biriyle evlenmem.)
       Baran bu konularda biraz sert.

     Şu tür bir imge oluştu: Gece mankenler yeraltına inip, seks partilerine, orjilere katılıyorsunuz. Mesela en son Yaşar Alptekin’in seks kasetleri yakalandı.
       Evet, biz vampir oluyoruz. Yok öyle bir şey. (Baran Bey yine araya giriyor: “Yapanlar vardır.") Şimdi bakın zaten benim için Türkiye’de manken diye nitelendirdiğim topu topu 10 kişi var. Deniz Akkaya benim için manken değil mesela. Birçok mankenin boyu benim bacak boyumda neredeyse.

     Size gelip hiç seks ilişkisi teklif eden oldu mu?
       Öyle bir şey yapacak insan herhalde düz duvara 260’la çarpmış gibi hisseder.

     Ama o playboylar sanki bu çevreden paralarıyla kaldıramayacakları kadın yokmuş gibi davranıyorlar.
       Onlar şerefsiz ya. Onlar kim ya? Bizim de böyle salak kızlarımız olursa, üç kuruşa tamah ederse... Onlar fahişe, ünlü olmaları fahişe olmamaları anlamına gelmiyor ki. Para da almaları gerekmez. Kız da adam da birbirlerinin reklamını yapıyor.

     Barter anlaşması yani. Reklam alış verişi.
       Sosyetede de her türlü pislik oluyor, seks partisi, kokain. Onlar eleştirilmiyor. Neden? Paralarıyla namussuzluklarını kapattıkları için.

     Alternatif solcu
     Siz sevgilinizle nasıl tanıştınız?
       Biz onların otelinde defile yaptık. Orada tanıştık. Meğer o hep beni gördükçe “Bu kızla bir gün çıkacağım" dermiş. Devamlı telefonla aradı beni. Bir buçuk ay peşimden koştu. Zor kadındım. Kolay kadın olsaydım, zaten Baran benimle çıkmazdı.

     El ele vapura filan binip karşıya geçtiğiniz oluyor mu?
       Tabii. Vatandaşın yaptığını biz de yapıyoruz.

     Peki, o zaman Baran Bey’e, “Barancığım ya, sizin bu Gökkafes gerçekten şehrin siluetini bozuyor" diyor musunuz?
       Heee. (Baran Bey, Gökkafes’in çok güzel bir bina olduğunu iddia ediyor. “Aslında biz oraya küçük küçük binalar yapacaktık, ama Bedrettin Dalan babama ‘oraya gökdelen yap’ dedi" diyor. “Nurettin Sözen ise izin vermedi" diyor.)
       Sen bunları söyle söyle, başın belaya girecek. Sözen tabii izin vermez, lütfen yani, o solcu.

     Siz de solcu musunuz?
       Evet. Kesinlikle öyleyim. Şimdi “fikrinle, zikrin bir değil" diyeceksiniz. Ben bu konuda öncüyüm işte. Bir gün CHP’den milletvekili olmak istiyorum. Baran Bey ise kapitalist.

12 Kasım 2019 Magazin Bülteni12 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber