DREAM TV yayında

DREAM TV yayında

DREAM TV yayında

Kablo üzerinde yayın yapan Süper Kanal, artık Dream TV adıyla izleyici karşısına çıkıyor. Dream TV’nin genel yönetmenliğini Şafak Ongan yapıyor. CNN TÜRK’teki "Frekans" programını hazırlayan Ongan, oradaki kalite kriterlerini Dream TV’ye yansıtacaklarını ve sinema, teknoloji, moda gibi konularla zenginleştirilmiş müzik kanalının "Türkiye’nin MTV’si" olacağını söyledi.

Arabesk ve fantazi yok
Yerli ve yabancı müzik yayını yapacak Dream TV’de Türkiye’nin kaliteli ve alternatif isimlerini öne çıkaracaklarını vurgulayan Ongan; arabesk ve fanteziye yer vermeyeceklerini ifade etti. Dream TV’nin yabancı müzikteki kriteri ise Türk müzikseverlerin beğenisini göz ardı etmemek.


BeyazIt Öztürk ve Meltem Cumbul’un oynadıkları "Biz Size Âşık Olduköta Cem, Reyhan’ı görmeye kararlıdır. Ancak sorunlar bir türlü peşini bırakmaz. Şebnem de Reyhan’a hesap sorar. Buna dayanamayan Reyhan ortadan kaybolur.
"SİHİRLİ Annem"in bu bölümünde, sihir cezası alan Dudu (Nevra Serezli), Betüş (İnci Türkay) ve Sadık’ı (Şahap Sayılgan) ayırmak için yeni bir plan yapar. Ancak sihirli değneği, Ceren’in oyuncağıyla karışında zor durumda kalır.
• Nükhet Duru-Cenk Eren Sunar: İki şarkıcı sahnelerde başarıyla yürüttükleri şovu, canlı yayınla TV ekranına taşıyor. SHOW TV / 14.15
• Passaparola: Küçük İskender, Nil Demirkazık Metin Uca ve Ece Erken’in bugünkü yarışmacıları arasında. STAR / 18.00
• Gündem Dışı: Gülben Ergen, Gani Müjde’ye kendini anlatıyor. NTV / 18.10
• Haber Program: Ali Çağatay’ın araştırmasında, ABD’yi savaşa mecbur kılan Irak’taki güç dengeleri irdeleniyor. TV8 / 21.00
• Çayda Çıra: Bülent Serttaş, Nuri Sesigüzel ve Seher Dilovan’ı konuk edecek. TGRT / 21.30
• E&E: Enis Berberoğlu ve Erdal Sağlam, HSBC Genel Müdürü Piraye Antika’yla konuşacaklar. CNN TÜRK / 23.05
• Şampiyonlar Ligi: L. Moskova - R. Madrid (Canlı) STAR / 19.30; Deportivo-M. United (Bant) STAR / 23.40; Basel-Juventus (Canlı) STAR MAX / 21.45; Milan-B. Dortmund (Bant) KANAL 6/23.4515 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber