Geri Dön

Garip ama gerçek

Garip ama gerçek

Garip ama gerçekGarip ama gerçek
Geçtiğimiz günlerde gazetelerin ve televizyonların ana haber bültenlerinde yer alan bir buçuk yaşındaki küçük Aleyna’nın öyküsü, "İnsanlar Yaşadıkça"da tüm ayrıntılarıyla işleniyor. Görme özürlü olan Aleyna, onu üç aylıkken alkolik öz annesinden alıp kendi nüfusuna geçiren 28 yaşındaki Sevgi Dağ ile yaşıyor. Dağ, Aleyna’nın tedavisi için verdiği mücadeleyi de anlatacak.

İster inan ister inanma
"Seda Sayan’a Tokat’tan bir kısmet çıktı. 98 yaşındaki çapkın dede, kavalıyla şarkıcıya aşkını ilan etti", "Tamamı akraba olan ve hatta aynı soyadını taşıyan 40 haneli, 500 nüfuslu köyün sırrı", "Kütahyalı çoban Ömer Cesur’un, heykelleriyle yurt dışında tanınmasının öyküsü", "Aşk Meydan Savaşı’nın setinden izlenimler", Demet Söz’ün sunduğu "İnsanlar Yaşadıkça"nın diğer başlıkları...
TUNCA Bengin, hazırlayıp sunduğu "Siyah - Beyazöda bu hafta "sperm bankası" konusunu tartışmaya açıyor. Yapım, bu konuda zıt görüşleri savunan Prof. Dr. Sebahattin Aydın ve Prof. Dr. Mithat Erenus’un hararetli tartışmasına sahne olacak.
ABBAS Güçlü’nün üniversite öğrencileriyle uzmanları buluşturduğu "Genç Bakışöta "Türkiye’nin geleceği" masaya yatırılıyor. Canlı yayında, Maltepe Üniversitesi öğrencileri soracak, gazeteci yazarlar Derya Sazak, Enis Berberoğlu ve Fehmi Koru yanıtlayacak.
Yarışmalar: Bugün aynı saatte iki bilgi yarışması var: "Kim 500 Milyar İster" (Kanal D) ve "Kripton" (Show TV). İki yarışma programının yayın saati aynı: 22.00
Bir Yudum İnsan: Beş yıldır atv’de yayınlanan programın 100. bölümü diğerlerinden biraz farklı. Bu bölümü, Levent Kırca sunuyor, Yılmaz Erdoğan seslendiriyor, Nebil Özgentürk’e de konuk olmak düşüyor. ATV / 23.00
Sisler Bulvarı: Programa DSP Genel Başkanı Bülent Ecevit konuk olacak. KANAL 6 / 23.00TRT 1, Türkiye Kupası çeyrek final maçlarını naklen yayınlayacak:
13.55 Çaykur Rizespor - Kocaelispor
16.55 Trabzonspor - B.B. Ankaraspor
19.55 Beşiktaş - Gençlerbirliği
Basketbol Eurolig’de de iki karşılaşma var;
Unicaja - Efes Pilsen CINE5 / 21.30
Ülkerspor - Skipper Bologna TV8 / 19.30İstanbul'a kar yağacak mı? Bünyamin Sürmeli canlı yayında açıkladıCNN TÜRK meteoroloji editörü Bünyamin Sürmeli İstanbul'a kar gelecek mi sorusunun cevabını Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem 13 programında yanıtladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber