"Kırık Ayna"da final

Müzik - Eğlence     Kanal D'nin sevilen dizisi "Gülbeyaz"da ortalık toz duman. Başrollerini Şevval Sam ve Nejat İşler'in deneyimli oyuncularla paylaştığı dizi, geçen hafta sürpriz bir finalle izleyiciye veda etmişti. O sahnede Gülbeyaz, Kazım'la oturduğu nikâh masasından son anda kalkmış ve herkesi şoke etmişti.
     
     Kazım boş durmuyor
     Olayın yankılarıyla başlayacak bu bölümde, asıl önemli gelişme, Kadir'in Gülbeyaz'a aşkını itiraf etmesi... İkisi gözlerden uzak aşklarını yaşarken, gururu kırılan Kazım da boş durmaz ve "Dursunoğulları'nın kızı Gülbeyaz, Demiroğulları'nın oğlu Kadir'i seviyor" sözleriyle ortalığı karıştırır.
     KANAL D / 21.45


     Kadİr İnanır'ın başrol oynadığı "Kırık Ayna" veda ediyor. Sultan ve Esma Sultan konağı terk ederler ancak, Elif onları geri dönmeye ikna eder. Oğlu da Candar Ağa'yı affetmiştir. Konaktaki mutluluk kısa sürer; Sultan, Ali Kirman'la evlenmeye karar vermiştir.
     KANAL D / 23.30


      Frekans: Şafak Ongan'ın müzik programında İlhan Şeşen'in yeni albümüyle ilgili röportaj izlenebilir. CNN TÜRK / 18.30
      Yorumsuz: Punk kalıplarını Anadolu müziğiyle harmanlayan Rashit grubu, mini konseriyle Burhan Şeşen'in programına konuk oluyor. TV8 / 21.00
      MFÖ Show: Mazhar-Fuat-Özkan'ın bu konukları, Zerrin Özer ve Tamer Karadağlı. ATV / 23.15
      Bir Başka Gece: Mehmet Ali Erbil ve Emel Sayın'ın bu haftaki konukları Seda Sayan ve Gökhan Özen. TRT 1 / 22.35
      Beyaz Show: Canlı yayınlanan programında Beyazıt Öztürk, Metin Şentürk ve Nil Karaibrahimgil'i ağırlıyor. KANAL D / 23.00
     
     
     SARS virüsü, 21. yüzyılın ilk ciddi salgınına neden oldu. Cengiz Özkarabekir'in hazırladığı "21. Yüzyılın İlk Salgını SARS" başlıklı araştırma dosyası, Türkiye'nin salgına karşı aldığı önlemleri de anlatıyor.
     CNN TÜRK / 23.15

Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber