Geri Dön

Legends MFÖ

Legends MFÖLegends Tour Vol.2"... Heyyyt babalar, kalkmışlar Arizona'dan geçmişler çölleri, koca koca deve dikenlerine bakmışlar bir de otobüsün camından... "Macera dolu Amerika"nın bitmek tükenmek bilmeyen yollarında gidiyorlar... Görünce bizim MFÖ'nün konser ilanını, birden böyle bir resim geldi gözümün önüne. Halbuki onlar bizim "beach" adını verdiğimiz yani bildik plajda konser verecekler. Ah sizi gidi "Legends"lar sizi...
Tamer Karadağlı sürekli cip değiştirince bundan rahatsız olmuş... Şimdilik "Çocuklar Duymasın"ın senaristi Birol Güven'in Hummer'i ile idare edecekmiş. Önce Birol Güven'in Hummer cipi var mı? Varsa acaba evi dağ başında mı? Ayrıca Birol Güven'in bir çiftliği de mi var, oraya gidebilmek için dağ tepe aşarken rahat olsun diye mi bu cipi almış? İstanbul'un dar sokaklarında o koca araca yazık değil mi? Züğürdün çenesini ne yorarmış? Bizim durum da öyle oldu.
Bİzİm gazetenin magazin muhabirlerinden Birsen Altuntaş, Berna Laçin ile konuşmuş. Laçin; "Belli değerlerini koruyan, yeni kuşak Türk kadınını temsil ettiğimi düşünüyorum" demiş. Düşündüm, düşündüm taşları yan yana getiremedim. Bir "belli değerler" var, bir "yeni kuşak var", bir de "Türk kadını" var. Unutmadan bu üçünü de temsil yetkisi sözkonusu! İlginçtir, herhangi bir anlam ifade etmese de yanyana gelince vay be dedirten cümleleri kurma konusunda olağanüstü bir yeteneğimiz var. Bunu ben de sık sık yapıyorum....
Flash TV'nin "kitch" programlarından "Alabora" da uzmanı olduğu konunun bir örneğini ekrana getirdi. Çünkü bu yapımda Türk halkının "cinsel travmaları" pek bir güzel gözler önüne seriliyor. 15 yaşında, 16 kişi tarafından tecavüze uğramış genç kız... Bir ara "buna ancak hayvanlar yapar" lafı geçti. Bora Gencer; "bütün hayvanlardan özür dilerim" diyerek sözünü geri aldı. "Keçi inadı var", "Boğa gibi erkek" gibi hayvanlar aleminin haberi olmadan insanların onların nezninde kendilerine yonttuğu bazı sözler vardır. Bu hayvanlar bir gün uyanacak; işte o zaman "demek keçi inadı haa", "demek boğa gibi haa"... İşte TVE kanalında boğa güreşi... Bizim matador yıktı boğayı. Ama bir türlü son darbeyi tam yerine oturtamıyor. Boğa ağzından burnundan kan fışkırarak debeleniyor. Oha yani. Başlamışım El Cordobes'ine, bilmemnesine. Tek kelime ile vahşet.

Yunanistan'dan skandal hareketYunan askerinin göçmenleri yasa dışı yollarla Türkiye tarafında bıraktığı görüntüler ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber