Ne ararsan var

Beyaz'ın tatili bitti


Sağ ailesi sizlerle
Önce Gülay'ın "Yar Dilinden"i, sonra Fatih Erkoç'un "Yankılar" programı ve bu akşam "Yorumsuz"... Arif Sağ, oğlu Tolga Sağ ve gelini Pınar Sağ'ın konseri, diğer iki programı kaçıranlar için yeni bir fırsat. Pınar Sağ, "Türkü Söylemek Lazım" albümünü çıkardı. Pırıl pırıl bir sesi var. Arif Sağ malum, oğul Sağ da çok iyi. Güzel bir müzik gecesi geçirmek isteyenlere öneririm.
YORUMSUZ TV8 / 21.00

Punk onlardan sorulur
Punk müziğin yayılmasında önemli rol oynayan gruplardan The Offspring... 2000 yılında çıkardıkları "Conspiracy of One" albümünün konser turnesinde sizlerle olacaklar.
DREAM TV / 22.00

En son, dükkanı alıp götürmüştü!
İlk bölümü geçtiğmizi hafta yayınlanan "Arkadaşım Michael Jackson" ikinci bölümüyle devam ediyor. Geçen hafta Jackson, geçmişteki zor günleri anlattıktan sonra, Las Vegas'a gitmiş, bir antika dükkanında ne var ne yok boşaltmıştı. Çocuklarının yüzünü tanınmamaları için örten Jackson, bakalım bu hafta ne numaralar yapacak?
ARKADAŞIM MICHAEL JACKSON CNN TÜRK / 22.00

Bir star arıyoruz
Özellİkle Fransa'da acayip tutulan ("Loft Story" adı ile) biz de adı "Popstar" olan yarışmanın elemeleri yayınlanıyor. Bir nevi Unkapanı serüveni yaşıyoruz TV'de. Ne ararsanız var, ilginç seslere de rastlanılmıyor değil. Geçtiğimiz hafta Antalya'daydık. Bugün Malatya, Ankara, Adana elemeleri var. Bir not; jüri üyeleri ile şarkı söyleyenlerin muhabbeti de ayrı bir yazı konusu olur!
POPSTAR KANAL D / 21.20

Yaz aylarında ekrana gelmeyen Beyazıt Öztürk, bu gece hayranlarıyla buluşuyor. Yeni döneme, yeni dekor ve tiplemelerle başlayacak olan şovmen her hafta sürprizlerle ekrana gelecek. Seren Serengil, Ata Demirel ve A Milli Bayan Voleybol Takımı'nın konuk olacağı bu geceki "Beyaz Show"da tiplemeler de olacak. Hüsmen dayı, Psikopat, Adnan tiplemelerinin yanı sıra bu sezonda Hörgüç, Concon Başar ve Emel-Erdal'ın maceraları da olacak.
Yeni dönemde ayrıca "Bircan" adlı bir yeni bir skeç daha başlayacak. Bir diğer yenilik de Beyaz'ın, bir meslek ya da spor dalını yapmaya çalışacağı "Sizin İçin Denedik" köşesi.
KANAL D / 24.00

15 Ekim 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber