Reklam reklamı kırdı!

Reklam reklamı kırdı!


HabertÜrk "Hande Mumcu Yılın TV Haberi" ödül törenini yayınladı. Soprano, "Don’t Cry For Me Argentina"yı söyledi. Kadınlara özel bir şarkı olarak yorumladım bu besteyi hep. Eva Peron’un şarkısı tüm dünya kadınlarının haykırışıydı benim kulağımda. Onun için Hande Mumcu’nun anısına o kadar yakıştı ki...

HablemİtoĞlu cinayetinin olduğu andan itibaren bir TV kanalı çok rahatsız oldu. STV, Hablemitoğlu’nun Fethullah Gülen ile ilgili araştırmalar yaptığının altının çizilmesinden sonra her akşam haberlerde "Laik - anti laik karalama memurları ortaya çıktı", "senaryoda sırası gelenler konuşmaya başladı", "hoşgörünün öncüsü şahsiyeti karalama" gibi sözcükleri sık sık duyar olduk.

Bu cinayetin ardından "gizli kapaklı işlerin yorumcusu" kartviziti ile TV’lerde ¡"Mahir Kaynak dizisi" yeniden başladı.

Levent Özçelik Denizli - Beşiktaş maçının şu meşhur "çizgiyi geçti mi, geçmedi mi" pozisyonu ile ilgili "küçük bir iş kazası" yorumunu yaptı... Bir haftadır haberlerde amatör bir kameramanın dondurulmuş görüntüleri üzerine konuşuluyor. Alttan eğilsen başka, üstten baksan daha bir başka sisli görüntüye kaldık. Şu kablodaki "History Channel"ın sararmış tarihi belgeleri gibi bir görüntü üzerine konuşuyoruz. Büyük bir kaza değil mi?

Trabzonspor çok fazla hücuma kalkmış. Kalkınca da açık vermiş. Erman Toroğlu bu kadar hücuma kalkmayı gereksiz buldu. İyi zamanlama yapılması gerekiyormuş. Golü attıktan sonra hâlâ hücum etmenin ne alemi varmış. Bir örnek verdi; çocuk sahibi olmak için çok seks yapmak gerekmiyor. Plan ve program sonucu oluyor çocuk. Yani sabah akşam, alt alta üst üste olunca çocuk olur diye bir kural yok. Aldı bu örneği getirdi maça monte etti. Hocam aklınla bin yaşa yani...

Reklam reklamın kurdu olabilir... "G.A.G." isimli atv’deki reklam kliplerinin gösterildiği programda, reklam görüntüsü bir başka reklam görüntüsü ile engellendi. Meşhur alttan geçen reklamlar, yayındaki reklamın üstüne gelince... Gösterilen reklam aralarında Gülse Birsel’in o akşam saptanan konu ile ilgili anlattıkları hoş. İyi harmanlanmış, yaşama dair küçük ayrıntılar.

14 Kasım 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber