Sabaha kadar F.Bahçe

Sabaha kadar F.Bahçe


STAR’ın "Telegol"ünde Fenerbahçe bir saati aşkın süre konuşuldu. Beşiktaş’ın maçına geçildiğinde saat 01.00’i geçiyordu. Şadan Kalkavan şu meşhur arabanın Engin Verel’e alındığını, Star Spor Müdürü Serhat Ulueren ile yaptığı telefon konuşmasında söyledi. Biz bunu duyduk. Sonra aynı Kalkavan canlı yayına bağlandı ve bu kez, "Böyle bir duyum aldım" dedi. Engin Verel de bağlandı. Bu çelişkiyi açıklamasını istedi. Kalkavan "Vallahi işte duyum, üstüne niye alınıyorsun" dedi. Verel sinirlendi, "Sizin gibi sabaha kadar kumar oynamıyorum" dedi. Böylece Kalkavan’ın da kulüpte kumar oynadığını öğrenmiş olduk! Ortega ile ilgili de trajikomik bir açıklama geldi Kalkavan’dan: "Yönetimde ona yakın olan bir arkadaş", Kalkavan’a Ortega’nın gideceğini söylemiş... Yani köstebek durumu... "Peki kim bu yönetici?" diye haklı bir soru geldi. Onu, "Şimdi adını verirsem yönetimde karışıklık olur" diye bir cevap karşıladı!

ERCAN Taner annesini toprağa verdikten sonra gitti Bursaspor - Galatasaray maçını anlattı. Hayatının bir parçasını yitirmenin acısı ve yapılması gereken bir görev... Gazetecilik böyle bir meslek... Başın sağolsun Ercan Taner...

ERMAN Toroğlu hafta sonu Aziz Yıldırım ile ilgili tam sayfa; "Deniz bitti başkan" diye bir yazı yazmıştı. "Maratonöda konu gündeme gelecek ve Erman Toroğlu ne diyecek diye merak ettim. Şansal Büyüka bu konuda "Hocam, Başkan ile ilgili yazı yazdın, nasıl yorumluyorsun konuşmayı?" diye kıyısından köşesinden konuya girer diye bekledim. Böyle bir şey olmamış gibi, hatta "Sayın Başkan da bazı konularda haklı" gibilerinden bir alttan alma durumu da söz konusu oldu.

BİR habere iki kanal yorumu: TKP’lilerin Ankara’daki gösterisinde çıkan olaylar ile ilgili Kanal D; "Yol sıkışınca grup ile polis arasındaki yakın temas" dedi. Kanal 7’ye göre grup dağılmamakta direnince olay çıkmıştı! Acaba böyle bir yorumun yapılmasında AKP’nin genel merkezinin önünde gösteri yapılmasının payı var mı? Daha sonra grup ortalık sakinleşince yürümeye devam etti. Hatta hem polisler, hem parti yetkililerinin konuyu tartışırken görüntüleri vardı Kanal D’de...

TGRT "Savaşa Hayır" mitinginden sonra cam çerçevenin indiği olayların haberini verirken Tamer Karadağlı’nın da gözaltına alındığını söyledi. Ama sözü öyle bir bağladı ki sanki Tamer Karadağlı da bu olayların içinde!

10 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber