THY Euroleague'de fikstür belli oldu

Organizasyonun internet sitesinde yapılan açıklamada, ilk hafta karşılaşmalarının 12-13 Ekim'de yapılacağı bildirildi.

07 Temmuz 2017 - 16:28 | Son Güncelleme: 07.07.2017 - 16:33 |
A+A-
Haberler » Skorer » Basketbol » Turkish Airlines Euroleague » THY Euroleague'de fikstür belli oldu
Avrupa basketbolunun kulüpler düzeyindeki bir numaralı organizasyonunda geçen sezon şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Doğuş, ilk hafta maçında 12 Ekim'de ULEB Avrupa Kupası'nı kazanan İspanya ekibi Unicaja Malaga'ya konuk olacak.
 
Organizasyonda yer alan diğer Türk ekibi Anadolu Efes ise aynı gün bir başka İspanya temsilcisi Real Madrid'i ağırlayacak.
 
İlk haftanın programı
 
THY Avrupa Ligi 2017-2018 sezonu ilk hafta maç programı şu şekilde:
 
12 Ekim Perşembe:
 
Brose Bamberg (Almanya) - Maccabi FOX (İsrail)
 
CSKA Moskova (Rusya) - EA7 Emporio Armani Milan (İtalya)
 
Anadolu Efes - Real Madrid (İspanya)
 
Unicaja Malaga (İspanya) - Fenerbahçe Doğuş
 
Olympiakos (Yunanistan) - Baskonia (İspanya)
 
13 Ekim Cuma:
 
Barcelona Lassa (İspanya) - Panathinaikos Superfoods (Yunanistan)
 
Khimki (Rusya) - Valencia (İspanya)
 
Zalgiris (Litvanya) - Kızılyıldız (Sırbistan)
 
Türk takımlarının fikstürü
 
Türkiye'yi temsil edecek Fenerbahçe Doğuş ile Anadolu Efes'in 2017-2018 THY Avrupa Ligi normal sezon fikstürü şöyle:
 
1. Hafta:
 
12 Ekim: Anadolu Efes-Real Madrid, Unicaja Malaga-Fenerbahçe Doğuş
 
2. Hafta:
 
19 Ekim: EA7 Emporio Armani-Fenerbahçe Doğuş
 
20 Ekim: Valencia-Anadolu Efes
 
3. Hafta:
 
25 Ekim: Fenerbahçe-Anadolu Efes
 
4. Hafta:
 
27 Ekim: Anadolu Efes-CSKA Moskova, Panathinaikos Superfoods-Fenerbahçe Doğuş
 
5. Hafta:
 
2 Kasım: Fenerbahçe Doğuş-Valencia
 
3 Kasım: Anadolu Efes-Unicaja Malaga
 
6. Hafta:
 
9 Kasım: Barcelona Lassa-Anadolu Efes
 
10 Kasım: Brose Bamberg-Fenerbahçe Doğuş
 
7. Hafta:
 
14 Kasım: Maccabi FOX-Anadolu Efes
 
15 Kasım: Fenerbahçe Doğuş-Olympiakos
 
8. Hafta:
 
16 Kasım: Anadolu Efes-Panathinaikos Superfoods
 
17 Kasım: CSKA Moskova-Fenerbahçe Doğuş
 
9. Hafta:
 
23 Kasım: Zalgiris-Anadolu Efes
 
24 Kasım: Fenerbahçe Doğuş-Khimki
 
10. Hafta:
 
30 Kasım: Anadolu Efes-EA7 Empori Armani Milan, Baskonia-Fenerbahçe Doğuş
 
11. Hafta:
 
8 Aralık: Kızılyıldız-Anadolu Efes, Barcelona Lassa-Fenerbahçe Doğuş
 
12. Hafta:
 
14 Aralık: Fenerbahçe Doğuş-Zalgris
 
15 Aralık: Anadolu Efes-Baskonia
 
13. Hafta:
 
19 Aralık: Fenerbahçe Doğuş-Kızılyıldız
 
20 Aralık: Khimki-Anadolu Efes
 
14. Hafta:
 
21 Aralık: Maccabi FOX-Fenerbahçe Doğuş
 
22 Aralık: Anadolu Efes-Olympiakos
 
15. Hafta:
 
28 Aralık: Fenerbahçe Doğuş-Real Madrid
 
29 Aralık: Anadolu Efes-Brose Bamberg
 
16. Hafta:
 
4 Ocak 2018: Panathinaikos Superfooods- Anadolu Efes
 
5 Ocak: Fenerbahçe Doğuş-Baskonia
 
17. Hafta:
 
11 Ocak: Anadolu Efes-Kızılyıldız, Valencia-Fenerbahçe Doğuş
 
18. Hafta:
 
17 Ocak: CSKA Moskova-Anadolu Efes, Fenerbahçe Doğuş-Panathinaikos Superfooods
 
19. Hafta:
 
19 Ocak: Anadolu Efes-Fenerbahçe Doğuş
 
20. Hafta:
 
25 Ocak: Real Madrid-Anadolu Efes
 
26 Ocak: Fenerbahçe Doğuş-Barcelona Lassa
 
21. Hafta:
 
1 Şubat: Anadolu Efes-Valencia, Olympiakos-Fenerbahçe Doğuş
 
22. Hafta:
 
8 Şubat: Unicaja Malaga-Anadolu Efes
 
9 Şubat: Fenerbahçe Doğuş-Brose Bamberg
 
23. Hafta:
 
22 Şubat: Fenerbahçe Doğuş-EA7 Emporio Armani
 
23 Şubat: Anadolu Efes-Zalgiris
 
24. Hafta:
 
1 Mart: EA7 Emporio Armani-Anadolu Efes
 
2 Mart: Real Madrid-Fenerbahçe Doğuş
 
25. Hafta:
 
8 Mart: Anadolu Efes-Maccabi FOX
 
9 Mart: Zalgiris-Fenerbahçe Doğuş
 
26. Hafta:
 
15 Mart: Brose Bamberg-Anadolu Efes
 
16 Mart: Fenerbahçe Doğuş-CSKA Moskova
 
27. Hafta:
 
20 Mart: Fenerbahçe Doğuş-Maccabi FOX
 
21 Mart: Anadolu Efes-Khimki
 
28. Hafta:
 
22 Mart: Kızılyıldız-Fenerbahçe
 
23 Mart:Olympiakos-Anadolu Efes
 
29. Hafta:
 
29 Mart: Anadolu Efes-Barcelona Lassa, Khimki-Fenerbahçe Doğuş
 
30. Hafta:
 
5 Nisan: Baskonia-Anadolu Efes, Fenerbahçe Doğuş-Unicaja Malaga
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Süper Lig'in 9. haftasında oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisini hangi takım kazanır? Anket Bitiş Tarihi : 22.10.2017





oy ver
canlı skor
  • Antalyaspor-Kasımpaşa20:00
  • Göztepe-Alanyaspor20:00
  • Adanaspor-Ankaragücü18:00
  • West Ham-Brighton22:00
  • Schalke 04-Mainz 0521:30
  • St.Etienne-Montpellier21:45
  • Groningen-Willem II21:00
  • Estoril-Boavista22:30
  • FC Midtjylland-AC Horsens20:00
Tüm maçlar için tıklayın
Cum.
 1X2 ...
15:00322
ODRA OPOLE PODBESKIDZIE2.002.902.80
17:00426
SPARTAK TRNAVA PODBREZOVA1.204.308.00
18:00104
GAZ METAN MEDIAS CSMS IASI2.202.602.80
18:00105
ADANASPOR ANKARAGÜCÜ1.703.203.30
18:30107
ILVES KEMI KINGS1.353.605.50
İlginizi ÇekebilirX