Tinder’ın Kavga Versiyonu Rumblr Çıktı

10.11.2015'de eklendi10.11.2015-14:31 'de güncellendi
Bu dövüş uygulaması hakkında ki ilk kural dövüş uygulaması hakkında konuşmamak. Rumblr şu anda hala geliştirme aşamasında olan bir uygulama ve kendisi Tinder gibi gözüküyor. Ancak bu uygulama ile kendinize...

Bu dövüş uygulaması hakkında ki ilk kural dövüş uygulaması hakkında konuşmamak. Rumblr şu anda hala geliştirme aşamasında olan bir uygulama ve kendisi Tinder gibi gözüküyor. Ancak bu uygulama ile kendinize birlikte olacak birini bulmak yerine dövüşecek birini buluyorsunuz. Evet kulağa oldukça garip geliyor ve uygulamanın geliştiricisi bunun %100 gerçek olduğunu söylüyor ve Dövüş Kulübü halüsinasyonu olmadığını dile getiriyor.

Rumblr’ın geliştirici takımı yaptığı açıklamaya göre uygulamaya bir grup gizli Amerikan yatırımcı destekte bulunmuş. Uygulamanın beta versiyonu 9 Kasım’da piyasaya çıkacak. Uygulamanın internet adresine göre Rumblr etrafta kavga edecek birilerini bulmaya, bir araya gelmeye ve etrafta izlemek isteyenlere kavga ile ilgili uyarı gönderen bir uygulama. Ayrıca uygulama rakibinizi aşağılamak için size profil fotoğrafını beğenmediğinizi söyleyin gibi ipuçları veriyor. Kavganın yeri ve zamanı yakındaki kullanıcılara bildirim olarak gönderiliyor. Uygulama ayrıca kadın kullanıcıları da düşünmüş. RumblerHER kısmından kadınlarda kendilerine bir rakip bulabiliyor. RumblrGROUP ise çok sayıda insanın kavga ayarlamasına yardımcı oluyor. Erken erişim için başvuran 2000 kişiye davetiye gönderildi daha bekleyen 78.000 kişi var.
Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.