MagazinRSS
23.01.2014 - 15:07 | Son Güncelleme: 23.01.2014-15:09

Tolga Karel Survivor'da Tolga Karel kimdir?

Survivor'da yarışacak isimler belli olmaya başladı. Bu isimlerden ilkinin Tolga Karel olduğu duyuruldu. Acun Ilıcalı'nın son bombası Tolga Karel oldu. Peki kimdir Tolga Karel. İşte Tolga Karel'in hayatı

Sitene Ekle
Tolga Karel Survivor'da Tolga Karel kimdir?
Ünlü programcı Acun Ilıcalı, 2014 Survivor'da yarışacağı kesinleşen ilk ünlüyü açıkladı. Sevilen Yarışma programı Survivor'da yarışacak isimler belli olmaya başladı. Bu isimlerden ilkinin Tolga Karel olduğu duyuruldu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Tolga Karel Survivor'da kesinleşen ilk ünlü oldu, diğer isimleri ileriki günlerde paylaşacağım" dedi.
 
Tolga Karel kimdir?
 
Tolga Karel 1978 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Paris Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitimresinin ardından gösteri sanatları, sinemografi ve draam alanlarında eğitim aldı. Bulgaristanda düzenlenen Best Model yarışmasında ikincilik elde etti. Türk televizyonlarında ilk kez "Yaprak Dökümü"  adlı dizideki Oğuz karakteriyle giriş yaptı. Gösterdiği performans Türk haklı tarafından sevildi. Yaprak Dökümü dizisinin ardından Kanıt dizisinde de bir süre rol aldı.
 
30 Ağustos 2011 yılında manken Güney Museyeva ile hayatını birleştiren Tolga Karayel'in bu evlilikten cihangir Can adında bir oğulları olmuştur.Tolga Karel 1978 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Paris Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitimresinin ardından gösteri sanatları, sinemografi ve draam alanlarında eğitim aldı. Bulgaristanda düzenlenen Best Model yarışmasında ikincilik elde etti. Türk televizyonlarında ilk kez "Yaprak Dökümü"  adlı dizideki Oğuz karakteriyle giriş yaptı. Gösterdiği performans Türk haklı tarafından sevildi. Yaprak Dökümü dizisinin ardından Kanıt dizisinde de bir süre rol aldı.
 
30 Ağustos 2011 yılında manken Güney Museyeva ile hayatını birleştiren Tolga Karayel'in bu evlilikten Cihangir Can adında bir oğulları olmuştur
 
 
Alkol sorunu yüzünden ünlü oyuncu yapımcıların listesinden çıkarıldı. Oyuncu borç batağına girdi.
 
Oyuncu Tolga Karel, sürekli Alkol kullandığı ve gittiği mekanlarda olay çıkardığı için yeni sezonda yapımcılar tarafından tercih edilmedi. Borç batağında olan Karel şimdi 1 milyon liralık fotoğraf stüdyosunu yarı fiyatına satıyor. Yaprak Dökümü adlı diziyle bir anda şöhrete kavuşan genç oyuncu Tolga Karel, zor günler geçiriyor. Alkol sorunu olduğu bilinen genç oyuncu iddialara göre son günlerde alkol tüketimini artırdı. Gittiği yerlerde taşkınlık çıkardığı için Karel’i bu sezon dizi yapımcıları da yeni projelerinde tercih etmedi.Maddi zorluk içine giren Karel, 1milyon lira değeri olan Cihangir’deki fotoğraf stüdyosunu şimdi 500 bin liraya satıyor. Genç oyuncu Çukurcuma’daki fotoğraf stüdyosunu sıfırdan almış ve içini her türlü teknik malzemeyle donatmıştı.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

"Ağzı lâf yapmak" deyiminin anlamı nedir?
Astroloji
Yeniay neler getiriyor ?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX