Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.
Tolisso'dan çirkin hareketler! Ahlaksız...

Tolisso'dan çirkin hareketler! Ahlaksız...

Skorer- Penaltılara kadar giden maç sonrası Beşiktaş'ı eleyen Lyon'un yıldız futbolcusu Tolisso, sevinç gösterileri esnasında çirkin hareketlerde bulundu.


Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.

İzlenme: 159.827
Yorum Yaz

Gönder
Yorumlar3

Ne yaparlarsa haklılar... Senin taraftarın, futbolcuların kaldığı otelin önünde sabaha kadar gürültü yapıp uyutmamaya çalışırsa, adamlar da hırslanır ve gereğini yaparlar... Adamları tahrik edip hırslandırmak hangi aklın işidir, merak ederim...

2 adamı şikayet edin, adam sevinç yaşamıyor direk tribünlere gidip hareket çekti resmen, yedek bir adam daha aynı hareketleri yapıp sonrada grubun içinde dahil oldular. İnsan gibi sevin işte ne gerek var böyle kışkırtmalara.

yapacak bişey yok biz kazansaydık sabaha kadar bütün Türkiyede kutlayacaktık kaçırmasaydı mitroviçle tosic penaltıyı kurtarsaydı fabri 2-3 penaltı onuda geçtim 1-0 öne geçtikten sonra son derece aptal bir gol yemeseydik (golde Mitroviç'in hatası %100) orası ayrı atsaydık 2-3 tane gol yemeden iş bittikten sonra yok çirkin hareket yaptı bilmemne tabiki yapacak adamların işi bu işleri güçleri zaten provokasyon

Tüm Yorumlar