Tek Katlı Villada Yaşamanın
6 Avantajı

Metropol yaşamının hızına yetişilmesi zor temposu hepimizi yoruyor. En azından hafta sonu için bile olsa bu tempodan uzaklaşabileceğimiz, nefes alacağımız farklı aktivitelere ihtiyaç duyuyoruz. Malum havalar da artık ısınmaya başlıyor! Hal böyle olunca sıkıldığımız kapalı alanlardan kaçma planları yapmaya başladık bile! İstanbul’un yorucu etkisinden sıyrılıp keyifli taraflarını görmenizi sağlayacak kaçış planı seçeneklerini sizin için derledik. 


Bu güzel havaların hakkını verin ve doğada spor yapın

Güneşin ısıtıcı etkisinin arttığı şu günlerde yapılabilecek en iyi şey tabii ki tüm negatif enerjinizi toprağa, doğaya bırakmak olacaktır. Kış aylarının bütün stresinden bir anda sıyrılmanızı sağlayacak bu etkinlik eminiz ki çok iyi gelecek. Basketbol, voleybol, tenis ve yüzme gibi açık havada keyifle yapabileceğiniz sporların yanı sıra bisiklet kullanmak, göl kenarında yürüyüşe çıkmak mutlaka değerlendirilmesi gereken fikirlerin başında geliyor.


Barbekü partisine kim hayır diyebilir ki?

Açık havada yapılabilecek en iyi etkinliklerden biri de şüphesiz ki barbekü partisi! Uzun süredir görüşülmeyen eş dostu bir araya getirebilmek için daha iyi bir fikir de olamaz zaten! Tüm sevdiklerinizin bir arada olduğu bir sofrada bol muhabbet ve leziz yemekler… Hayal etmesi bile
güzel değil mi?Zeytinlikler ve asma bahçeleri arasında kaybolmak gibisi yok

Doğanın rahatlatıcı etkisinden mümkün mertebede yararlanmanızı sağlayacak bir başka önerimiz ise zeytinlik ve asma bahçeleri arasında kaybolmanız… Çocukluğunuza dönmenizi sağlayacak bu fikrimiz eminiz ki zihninizi arındıracak ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak.


Köy yaşamının en keyifli yanlarını keşfedin

Organik yaşam, metropol insanı için gündelik yaşamda neredeyse bir nevi hayal gibidir. Fakat İstanbul’da da kendi yetiştirdiğiniz ürünü dalından kopartabileceğiniz, tamamen doğal ürünlerden oluşan köy ekmeği alabileceğiniz, içtenliğinden ötürü her gün alışveriş yapmak isteyeceğiniz bakkallar ve en iyi sohbetlerin yapıldığı köy tarzı kahvehaneler de yok değil. Peki, bu güzellikleri keşfe çıkmaya ne dersiniz? Bizce bu son derece sağlıklı ve keyifli etkinliği de listenize eklemenizde fayda var.Göçmen kuşları karşılayıp
kayan yıldızlarla dilek tutun

Metropol yaşamda yıldızları görmek, göçmen kuşların yurda dönüşlerini seyretmek neredeyse bir hayal gibi. Fakat İstanbul’da da bu manzaraları izleyebileceğiniz yerler var. Bu görsel şölenlere şahit olmak için keşfe çıkmak da harika bir fikir olacaktır!Bu yaşamın bir parçası olun!

Tüm bu etkinlikler, İstanbul’un yorucu temposunda kendinizi iyi hissetmenizi, dinlenmenizi sağlayacaktır. Peki, bunu bir yaşam tarzı haline getirme fikrine ne dersiniz? Büyükçekmece Göl Vadisi’nde böyle bir yaşam mümkün. Üstelik tek katlı, tamamen size ait bir alanda!

Toskana Orizzonte’de hayallerin ötesinde bir yaşam… 

Tek katlı villa yaşamında, çok çeşitli yaşam ayrıcalıklarına sahip olan Toskana Orizzonte; sizi, aradığınız ve belki de hayallerinizin bile ötesinde muhteşem bir yaşamla buluşturuyor!
 

Detaylı bilgi için tıklayınız