Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.
Trabzonspor-Galatasaray maçının ardından spor yazarlarının görüşleri

Trabzonspor-Galatasaray maçının ardından spor yazarlarının görüşleri

İhanet gibi - Serhat Ulueren (Vatan)

ASLINDA çok mutluyum. Sebebi basit; ligimize renk geldi, heyecan geldi. Kayserispor ve Trabzonsporlu oyuncuları alkışlıyorum. Çok haklı galibiyet aldılar. F.Bahçe ve G.Saray’ı sürklase ettiler.
 
DÜN maçı televizyondan seyrettim, Fatih Terim ve G.Saraylı futbolcular da farklı bir şey yapmadılar, onlar da stattan izlediler. Ama Terim ve oyuncular fena halde ayıp ettiler. Camiaya ve en önemlisi geçen sezon şampiyonluğu getiren ve her maç tribünleri tıka basa dolduran seyirciye ayıp ettiler, hatta ileri gidiyorum ihanet ettiler. Evet G.Saray adına bu maçın sonucu “İhanettir...”
 
HEPSİ ÇOK ŞIMARMIŞ
 
G.SARAYLI oyuncular da şımarmış, Terim de. Porto’yu, Lokomotif’i, Schalke’yi çekince havaya girmişler. Olabilir Gomis satıldı. Bence gariplik yok. Ama “en az 2 forvet alacağız” deyip sıfır çekmek, sonra da Ömer Bayram’ı takdim etmek yalanın dik alası oldu. Aslında transfer yapılmış yapılmamış o da çok önemli değil. Elinde Serdar, Donk, Rodrigues ve Ndiaye varsa oynatacaksın. Çünkü evinde oynamıyorsun ve sana bilenmiş Trabzon var karşında. Çünkü evinde öyle böyle taraftar kazandırıyor sana maçı. 
 
DÜN Burak Yılmaz oynasa maç 6 olurdu. Hadi onu da geçtim, Trabzon 3’ten sonra frene basmasa yine tarihi fark olurdu. Mariano, Maicon, Çalık, Nagatomo ve Fernando sanki afyon yutmuş gibiydi. Hele bir 3. gol var, anlatılamaz görmek lazım. Nwakaeme iddia ediyorum Beyoğlu’nda bu kadar rahat yürüyemezdi. Evet yürüye yürüye golünü attı. Sinan Gümüş ayağını bile uzatmadı gol öncesi.
 
DÜN gece beni en çok şaşırtan olay, Terim ve futbolcuların reaksiyon vermemesi, ruhsuz, isteksiz halleriydi. G.Saray elbette yenilir, hatta fark da yer ama bu kadar kalitesiz oynamamalı. Yenilen tüm gollerde en az suçlu Muslera. Artık gerisini siz düşünün. Bir gün gelir bu ihanetin bedelini ödetirler.

Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.

İzlenme: 24.609