TTNet Müzik ile yasal MP3’ün keyfini çıkarın!

09.07.2010'de eklendi22.03.2013-17:53 'de güncellendi
TTNet, teknoloji severlerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Sevda Serbest

TTNet’in takdir gören hizmetlerinden bir olan TTNet Müzik, teknoloji ve müzik severlerin ortak buluşma noktası haline geldi. Devamlı gelişen yüzü ve trendlere açık yapısı ile özellikle gençlerin son zamanlarda sıklıkla kullandığı bu servis, yasal MP3’ün keyfini dorukla çıkarıyor.

TTNet Müzik ile neler yapabilirim?

Bu soruya “Çok fazla şey” diye cevap verirsek sanırım oldukça yerinde bir yanıt olur. Sade ve kullanışlı bir tasarımı ile bizi karşılayan site, dinamik ve canlı görünümü ile “Müzik burada, hem de yasal” dedirtiyor.Ücretsiz müzik dinlemek, sal MP3 indirebilmek  ve adeta bir sosyal ağ haline gelen sayfalarında kendinize yeni dünya yaratabilmek için tek yapmanız gereken üye olmak ve eğer MP3 indirmek istiyorsanız  Keyif, Keyif XL, Müzik Sever, Max Müzik isimli paketlerden birini satın almak.Artık ülkemizde MP3 indirmek yasak ve bu alışkanlığımızdan vazgeçip çok da uygun fiyatlı paketlerle hem kaliteli hem de yasal müzik dinlemenin keyfine varabiliriz.

3.000.000’dan fazla yerli ve yabancı şarkı barındıran TTNet Müzik, üyelerine diledikleri şarkıları, albümleri kolayca ulaşabilecekleri formatlarda listeliyor. MP3 indirmenin yanında istediğiniz kadar müzik dinleyebileceğinizi de unutmayın. Favori şarkılarınızı, albümlerinizi ya da sevdiğiniz sanatçıları listenize ekleyebilir, dilerseniz TTNet Müzik üyeleri ile veya Facebook, Twitter vb. sosyal ağlarda rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

TTNet Müzik tam bir müzik servisi olduğunu kanıtlarcasına üyeleri ile son albüm haberlerini, konserleri ve sanatçılar hakkındaki son dedikodular bile paylaşıyor. Ayrıca yaklaşan konserlerin sanatçılarına ait tüm albümleri de arşivine eklemeyi unutmuyor. Örneğin, Temmuz ayı içerisinde gerçekleşecek Faithless ve The Cranberries konserlerin haberlerini okuduktan sonra bu iki büyük grubun tüm albümlerine de ulaşabiliyorsunuz.

Hem kaliteli ses, hem de yasal MP3 indirmek  TTNet Müzik ile çok basit, ayrıca çok uygun paketleriile de cebinizi yormuyor. Aylık 3TL ve 14 TL arasında değişen M33 paketleri ile “korsana hayır” diyebilmenin de ayrıcalığını yaşamanızı mümkün kılıyor.

http://www.ttnetmuzik.com.tr/


 

 

 

 

Bu makaleye ifade bırak