21.05.2019 09:52 | Son Güncelleme:

TÜBİTAK 36 personel alımı yapacak! TÜBİTAK personel alımı başvuru şartları

TÜBİTAK 36 personel alımı yapacağını duyurmasının ardından başvuru şartları ve detayları merak edilmeye başlandı. TÜBİTAK 36 personel alımı ilanı dün Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü bünyesine 30 proje personelinin yanı sıra 6 memur ve teknisyen alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Peki TÜBİTAK 36 personel alımı başvuru şartları neler?

TÜBİTAK 36 personel alım ilan dün Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Marmara Araştırma Merkezine bağlı Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere 30 proje personeli alımının yanı sıra 6 koruma memuru ve teknisyen alımı yapılacağı duyuruldu. Peki TÜBİTAK 36 personel alımı başvuru şartları neler?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlarına göre, Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Teknoloji Transferi ve Sanayileştirme Başkan Yardımcılığı ile Marmara Araştırma Merkezine (MAM) bağlı Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere 30 proje personeli alınacak. Bu ilan için son başvuru tarihi 10 Haziran olarak belirlendi.

MAM ile Ulusal Metroloji Enstitüsü bünyesinde görev yapmak üzere memur, memur (koruma) ve teknisyen alımı da gerçekleştirilecek. Bu kapsamda alımı yapılacak 6 personele ilişkin son başvuru tarihi ise 24 Mayıs oldu.

6 KORUMA MEMURU VE TEKNİSYEN ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

30 PROJE PERSONELİ ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0