08.07.2009 - 15:05 | Son Güncelleme: 08.07.2009-15:07 A-A+

Tuhaf yarışmaya tuhaf tanıtım!

Kanal T'nin "Benimle Çiftleşir misin" adlı yarışması çok tartışma yaratacağa benziyor. Hayvanların yarışacağı programa 'bu kadar da olmaz dedirtecek bir tanıtım metni yazılmış...İşte yarışmanın tanıtımı için kanaldan gönderilen tanıtım metni.

· Kanal televizyon’dan yarışmaların Kralı: ‘BENİMLE ÇİFTLEŞİR MİSİN?’ · Yarışma programlarında son nokta : ‘’ BENİMLE ÇİFTLEŞİR MİSİN?’’ · En dobra yarışma programı: ‘BENİMLE ÇİFTLEŞİR MİSİN?’ · BU YARIŞMADA HER ŞEY ORTADA, HER ŞEY SANSÜRSÜZ! Nurseli İdiz’le ‘Gecelik Haberler’, televizyon dünyasına bomba gibi düştü.

Gülgün Feyman’la ‘Baba Haberler’, habercilikte bir ilke imza attı.

‘Tövbekar’ ile bütün dünya Kanal televizyon ’u konuştu… Şimdi, dünya televizyonlarında yine bir ilki daha gerçekleştiriyoruz… Kanal televizyon Medya Grup Başkanı Seyhan Soylu’nun bu yeni projesi, bütün dünyadaki Televizyon tabularını yıkarak aylarca tartışılacak.

Dünyada ilk kez uygulanılacak olan bu program formatıyla, ‘Benimle Çiftleşir misin?’ ‘’ Hayvani- İzdivaç ‘’ yarışma programlarında bir devri kapatıp yeni bir devir başlatacak.

10 Birbirinden çapkın ve yağız erkek, 10 dünya güzeli ve birbirinden cilveli dişi… Bir çiftlik evi ve 16 Kamera… Bu defa her şey ortada! Bu defa gizli - saklı yok… Kah banyoda, kah lavaboda, kah yatak odasında… 20 yarışmacı bu kameralarla en mahrem anlarını sizlerle paylaşacaklar… Her şey, gözlerinizin önünde canlı , canlı olacak ve bitecek.

Bu yarışmayı izlerken, zaman , zaman kızacak, zaman , zaman hüzünleneceksiniz.

Bazen sinirlenecek, bazen de güleceksiniz… Onlar ruh ikizlerini sizinle beraber arayacak… Onlar aradıkları aşkı bu programda bulacak… Onlar sevecek, vuslata erecek ve ayrılmayacak… Ve onların kavuşma anlarında göz yaşlarınızı tutamayacak belki de hıçkırıklara boğulacaksınız.

Belki siz de bu programda olmak için yanıp tutuşacaksınız… 10 Birbirinden yakışıklı ve çekici erkek, 10 seksi ve öldüren cazibeli dişi, hayvani duygularıyla doğru eşini bulacak. Çiftini bulan hayvanlar ‘’ Hayvani- İzdivaç ‘’ ile hem eğlenip hem evleniyorlar.

Sunuculuğunu Türkiye’nin en ateşli hayvan hakları savunucusu Panter Emel’in (Emel Yıldız) yapacağı ‘Benimle Çiftleşir misin?’ yarışmasında eşleşen hayvan çiftlere Büyük Ödül olarak 1 yıllık Veteriner hizmeti, 1 yıllık mama ve kuaför ödülü verilecek.

Yarışmaya dışarıdan katılımcı hayvan severlere ise ödül olarak çiftleşmeden doğan yavruları hediye ediyoruz.

Hazır olun ve koltuklarınızda geriye yaslanın.

‘Benimle Çiftleşir misin?’ Kanal televizyon ekranlarında çok yakında başlıyor… Kanal T t-elevizyonu Genel Yayın Müdürü Turgut MORALI Dünya’nın gözü bizim, bizim gözümüz sizin üzerinizde…

Etiketler
Bilgi YarışmasıDoğu ve Batı Almanya, ne zaman birleşmiştir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Gargamel ve Azman, hangi çizgi dizinin karakterleridir?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.