Ege

03.01.2018 - 00:44 | Son Güncelleme: 03.01.2018-0:45

Tüm gücümüzle çalışmaya devam

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu yeni yıl mesajı yayınladı.

Sitene Ekle

Başkan Kafaoğlu 2018 yılının Balıkesir’e ve ülkemize barış ve huzur getirmesini diledi, 2018 yılında halkın beklentilerine cevap vermek ve tüm vatandaşlarımızın katkıları ile çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Başkan Kafaoğlu’nun mesajı şöyle: 

‘Daha çok çalışacağız’

“2017 yılı bizim için yeni bir başlangıçla, taze umutlarla yola çıktığımız bir yıl oldu ancak şimdi daha büyük hedeflerle, daha çok çalışacağımız yeni bir yıl bizi bekliyor. Bu yeni yılda halkımızın beklentilerine karşılık vermek için, şehrimizi layık olduğu değere ulaştırmak için tüm gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz. 2018 yılının tüm dünyada ve ülkemizde barış ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum. Bütün vatandaşlarımızın kardeşlik içinde, el ele, kol kola, birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam etmeleri için, ülkemizdeki istikrarın ve kalkınmanın devam etmesi için biz de Balıkesir olarak üstümüze düşeni yapmanın gayreti içinde olacağız.

Gücümüzü halkımızın sevgisinden alarak birlikte çalışacağımız, birlikte üreteceğimiz, birlikte birçok başarıya imza atacağımız bir yıl geçirmeyi diliyorum.”


Dino hangi çizgi filmin kahramanıdır?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX