İzmir

Yerel Haber
30 Kasım 2015 - 11:41

TUNCAY KİREÇ CHP SELÇUK İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY

IHA

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Selçuk Şubesi Başkanı Tuncay Kireç, iddialı bir çıkış yaparak CHP Selçuk İlçe Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.
CHP Selçuk İlçe Örgütü, 5 Aralık 2015 tarihinde gerçekleştirilecek kongreye hazırlanırken, adaylarda yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Selçuk Şubesi Başkanı Tuncay Kireç de, başkanlık için adaylığını açıklayan isim oldu. Partisinin delegelerine güvendiğini aktaran Kireç, "Eğer kazanırsam birlik ve beraberlik içerisinde herkesi kucaklayarak CHP’yi daha iyi yerlere götüreceğimizi ve hep birlikte çalışacağımızı düşünüyorum. 5 Aralık’ta yapılacak kongre ile birlikte yeni bir döneme başlayacağız. Parti içerisindeki birlik ve beraberliği sağlayacağız. Hep birlikte Cumhuriyet Halk Partisini yerelde de genelde de iktidar yapacağız" dedi.
ÇARŞAF LİSTE İLE SEÇİMLERE GİDİLECEK
Tuncay Kireç, kongrede çarşaf listeyle seçime gideceklerini de dile getirerek, "Bu çerçevede yeni projeler üretip yeni siyasi alanlar geliştirerek partimizi yerelde ve genelde iktidar yapacağız" dedi.

İzmirYerel Seçim Sonuçları

İzmir Hava Durumu

18°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.