Tokat

Yerel Haber
09 Şubat 2018 - 17:14

Turhal Mimar Sinan Ortaokulu Hentbol İl Birincisi Oldu

IHA

Turhal Mimar Sinan Ortaokulu küçük erkek hentbol takımı il birincisi oldu.
Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen okul sporları küçükler erkek hentbol branşında dereceye giren okul takımları Pazar İlçe Spor Salonunda gerçekleştirilen final karşılaşmaları ile belirlendi. Zevkli ve centilmence gerçekleştirilen final maçları sonrasında Turhal Mimar Sinan ortaokulu küçük erkek hentbol takımı il birincisi oldu. Okul Müdürü Niyazi Akşahin, başarılarından dolayı öğrencileri ve Beden Eğitimi öğretmenleri Kadir Cihan Özyiğit ve Serdar Aydın Bölükbaş’ı tebrik etti.
Mimar Sinan Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Kadir Cihan Özyiğit müsabakalara çok iyi hazırlandıklarını ve sonunda istedikleri başarıyı yakaladıklarını ifade ederek,"Tüm sporcu öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Artık bundan sonraki asıl hedefimiz 3-6 Mart tarihlerinde Trabzon ilinde yapılacak olan bölge finallerinde Turhal’ımızı ve Tokat’ımızı en iyi şekilde temsil etmek olacak. İnşallah bu müsabakalar sonrasında dereceye girerek Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanırız." diye konuştu.

TokatYerel Seçim Sonuçları

Tokat Hava Durumu

-7°CŞİMDİCUMA
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.