Ege

19.04.2010 - 01:00 | Son Güncelleme: 19.04.2010-21:17

TÜRK DOKTORA BÜYÜK ONUR

Avrupa Kalp Damar Cerrahisi Derneği Uluslararası Kongresi ve Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi Çeşme Sheroton Otel’de yapıldı.

Sitene Ekle

AHMET AKTAŞ Çeşme DHA


Türkiye Kalp ve Sağlık Vakfı Başkanı Prof. Dr. Öztekin Oto, Avrupa Kalp Damar Cerrahisi Derneği yönetim kurulu üyeliğine seçildi.  İzlanda’da patlayan yanardağ nedeniyle Avrupa’daki birçok havaalanının trafiğe kapatılması kongrelere katılanları da etkiledi. Katılımcıların bir kısmı geri dönemedi. Kongrelere konuşmacı olarak davet edilen ünlü kardiyologlar Steven Bailey, Harvey Feigenbaum, kardiyovasküler cerrahı Jan Gummert ile Magdelena Perez, Ernesto Larcin, Tomasz Jckmolokz de ülkelerine gidemedi. Almanya’nın Bad Oeynhausen kasabasındaki Avrupa’nın en büyük transplantasyon ve yapay kalp ameliyatı yapılan kliniğinin başhekimi Prof. Dr. Jan Gummert geriye dönememekten hiç şikayetçi olmadığını belirterek, hesapta olmayan güzel tatilin keyfini çıkaracağını söyledi.  


Etiketler:
Zeki Alasya'nın değişmez rol arkadaşı kimdir?
©Copyright 2010 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.