Dünya

07.09.2010 - 13:06 | Son Güncelleme: 07.09.2010-13:07

Türk düşmanı kitap yok satıyor

Sitene Ekle

Almanya'da geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan ve ülkedeki Türk azınlığı yerden yere vuran "Almanya kendini yok ediyor" adlı kitabı Almanya'da satış rekorları kırıyor. Alman Merkez Bankası Yönetim Kurulu üyesi Thilo Sarrazin, kitabında Türk ve Arap göçmenlerin, Almanların zeka seviyesini düşürdüğünü söylüyor, "müezzin sesi duymak istesem doğuya gider orada yaşarım" ifadelerini kullanıyor.

İŞTE KİTAPTAKİ HAKARET DOLU İFADELER

* Türkçe konuşulan, günün ritmini müezzinlerin ezan sesinin belirlediği bir ülkede yaşamak istemiyorum.

* Türkler ancak manav veya dönerci olabilir.

* 1960 ve 1970'li yıllardaki Alman ekonomisini ayağa kaldıran Türk göçü büyük hataydı.

* Göçmenler Almanlardan daha düşük zekalı. Almanya giderek aptallaşıyor ve küçülüyor. 100 yıl içinde sadece 25 milyon Alman, 300 yıl sonra sadece 8 milyon Alman kalacak.

* Göçmenlerin yüzde 40'ı geçimlerini üretime katkıda bulunmadan sosyal devleti sömürerek sağlıyor, topluma uyum göstermiyor, Almanya için yük oluyorlar.

* Türkler, devletin cebinden geçinen, çocukların eğitimi ile ilgilenmeyen ve sürekli başörtülü kız çocukları üreten bir topluluk.

* Türkçe gazete okuyan, Türk eşi ve Türk arkadaşları olan, Türk kahvesinde oturan ve akşamları Türkçe televizyon izleyen birini nasıl entegre edebilirsiniz?(Vatan)


Etiketler:
©Copyright 2010 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.