Milliyet Tatil

Türkiye'de çekilen görüntüler izlenme rekoru kırdı

Yunus Emre Enstitüsü (YEE) tarafından Çin'de başlatılan tanıtım seferberliği sonuç vermeye başladı. Türkiye'yi yıl sonuna kadar ziyaret eden Çinli turist sayısının 1 milyona ulaşması beklenirken, YEE tarafından ağırlanan Çinli şarkıcı Xufei'nin Fethiye'de paraşütle atlayış sırasında gitar çaldığı görüntüleri Çin'de izlenme rekorları kırdı.

Türkiye'de çekilen görüntüler izlenme rekoru kırdı
1/6
Milliyet Tatil- 15.8.2018 - 10:35

Türkiye'nin tanıtım atağı

Türkiye'nin turistik ve kültürel zenginliğini yerinde göstererek Çin kamuoyundaülkemizin olumlu algısını güçlendirmek için Yunus Emre Enstitüsü (YEE) tarafından Çin'de kanaat önderi konumundaki isimler Türkiye'ye davet edildi. Geçen yıl, Çin'in en ünlü sinema yıldızlarındanWill Liu ile model eşi Wang Pei Yun'un da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim ve gazeteci Türkiye'de ağırlandı. Will Liu ve eşi,evliliklerinin 10. yıldönümünü Bodrum'da kutlarken, arkadaşı süper star JayJo’nun Türkiye’de film çekimi dahil birkaç sanatsal faaliyeti gerçekleştirmesigibi konular ele alındı.


Etiketler: Çin,Fethiye
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.