İstanbul

Yerel Haber
10 Kasım 2017 - 09:07

Tuzla'da Sahte İçki İmalathanesine Baskın

IHA

Tuzla’da kaçak ve sahte alkol imalatı yapıldığına dair ihbar alan polis ekipleri, işyerine baskın yaptı. Baskında 3 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda alkol sıvısı ile birlikte dolu vaziyette alkol çeşitleri ve boş şişeler ele geçirildi.
Olay, 29 Ekim günü Tuzla Evliya Çelebi Mahallesinde bulunan bir iş yerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mahalle içerisinde kaçak ve sahte alkol imalatı olduğu ve yapılan alkollerinde 34 NB 5545 plakalı araçla piyasaya dağıtıldığı ihbarını alan polis ekipleri harekete geçti. Sahte alkol imalathanesini izlemeye alan polis ekipleri 29 Ekim günü akşam saatlerinde işyerine baskın düzenledi. Baskın sırasında işyerinde olan Ö.Ç., E.P. ve C.B isimli şüpheli şahıslar polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. İşyerinden yoğun alkol kokusu alan polis ekipleri iş yerinde arama çalışması yaptı. Yapılan aramalarda değişik renklerde çok sayıda alkol sıvısı ile birlikte dolu vaziyette değişik markalarda alkol çeşitleri ve boş şişeler ele geçirildi.Öte yandan operasyon polis kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

İstanbulYerel Seçim Sonuçları

İstanbul Hava Durumu

3°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.