Geri Dön

Arzu bebeğini düşürüyor mu?

Çetin Su'yu Demir'le yakalar.

Ayşegül amacına ulaştığı için sevinirken, Su Çetin'in içini rahatlatacak bir açıklama yapar. Su ve Demir sadece anne ve babalarının evliliğini engellemek için bir aradadırlar.

Su babasının Şebnem'le evlenmesini istememesine rağmen, Emre'nin ismini kötüye çıkartmamak için Demir'e raporları vermek istemez. Bir yandan da bu evlilik gerçekleşirse, Demir'le beraber olamayacaklarının farkındadır.

Ali, Arzu'nun sıkıştırmalarından iyice bunalmış bir şekilde Ceyla'ya yanaşır. Arzu'nun iyi bir derse ihtiyacı vardır. Ali'ye güvenmeyi öğrenmelidir. Arzu yemi yutar ve fakat bu oyunun sonu üçü için de ağır olur.

Bu arada Ayşegül ikinci planının da başarısızlıkla sonuçlanmasına rağmen Su ve Demir'in peşini bırakmaz. Çetin artık Su'ya güvendiğini, bu oyuna devam etmeyeceğini sölese bile bu Ayşegül'ü durdurmaz. Ayşegül Çetin'in karşısına öyle bir haberle çıkar ki; Çetin Ayşegül'le beraber yeni bir kovalamacanın içinde bulur kendisini...


Trump 'Yüzyılın Planı'nı açıkladı: Kudüs bölünmemiş bir şekilde İsrail'in olacakABD Başkanı Trump, sözde Orta Doğu barış planı kapsamında Kudüs'ün, İsrail'in "bölünmez" başkenti olarak kabul edileceğini açıkladı. Trump, Filistin'in bağımsız devlet olabilmesi için 4 yıllık süre öngördüklerini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber