Aylin intihar etti

Cemile ile Ali arasındaki sular bir türlü durulmaz. İkili, kimsenin onları bulamayacağı bir yerde yaşananlardan sonra ilk kez kozlarını paylaşmak üzere yüz yüze gelir.

Cemile, Ali'yi öldüremez. Kiraladığı ve karaya çarptığı teknenin sahibinin şikayeti üzerine plisler Ali'yi tutukluyorlar.

Resul tarafından korunan Ahmet ise hiç beklenmedik bir isim tarafından Hakan'ın babasına ispiyonlanır. İnci Hoca ise başlayacak yoğun tedavi süreci için okuldan ayrılmak zorunda kalır. Öğrencileri ile tek tek görüşen İnci Hoca için en zoru Mete ile vedalaşmaktır.

CEMİLE HAMİLE


Cemile hayatını tamamen değiştirecek bir sürpriz ile karşı karşıyadır. Hamile olduğunu öğrenir. Durumu anlattığı Hasefe Hanım oğlu Ali'ye Cemile'nin hamile olduğunu anlatır. Ali, Cemile'nin bu bebeği doğurması gerektiğini üstüne basa basa söyler

AYLİN ÖLECEK Mİ


Soner'in Mesude ile nişanlanacağı haberi evde bomba etkisi yaratır. Aylin verdiği aşırı tepki Murat'ın gözünden kaçmaz. Ve Soner ile Mesude'nin nişanından erken kalkan Aylin, eşi Murat'ın ilaçlarını içerek intihar eder.

11 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber