Geri Dön

Bu akşam hangi diziler var? (18 Şubat Pazartesi)

Bu akşam hangi diziler var? (18 Şubat Pazartesi)

Leyla ile Mecnun

Dizi - 18.02.2013 - 22:00

Melül ölmüştür. Olay mahali Erdal Bakkal 2'nin önüdür. Melül otopsi için hastaneye götürülür. Katilin kim olduğu belli değildir. Ancak herkes Kaan'dan şüphelenmektedir. Kaan ise ortada yoktur.Bu sırada Niğde'den dönmüş olan Leyla, Mecnun'a karşı güvensizlik yaşamaktadır. Leyla kendisine inanmadığı için Mecnun da zamanla çevresindeki herkesin kötü olduğundan şüphelenmeye başlar.

Kayıp Şehir

Dizi - 18.02.2013 - 21:30

Telefon numarasının Aysel’e ait olduğunu öğrenen Zehra, Kadir’in kendisinden ayrılacağını tahmin etmektedir. Kadir bir an önce nişanı atmak için onunla konuşmak istedikçe, Zehra işi yokuşa sürüp kaçar. Halinden ve tavırlarından bir sorun olduğunu anlayan Selma, Zehra’yı sıkıştırır. İkili kafa kafaya verir ve Kadir’e Aysel’i unutturmak için bir plan yaparlar.

Yalan Dünya

Dizi - 18.02.2013 - 20:00

Selahattin, parasızlığa daha fazla dayanamaz ve Zerrin ile, Gülistan’ı kaçırması için anlaşır. Açılay, Emir ve Deniz, Çağatay’ın yazdığı tiyatro oyununda oynarlar. Seyirciye eleştiriler yönelten bu oyun, interaktif, biraz da deneyseldir. Gala gecesine ise, Kocabaşlar ve Nurhayat gelince ortalık karışır.

Pis Yedili

Dizi - 18.02.2013 - 20:00

İstanbul’un varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi, çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitim’deki idealist danışman Filiz Hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz.Tek seçenek, ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz Hanım bu yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan, bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemez. Ancak altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa’nın ve Filiz Öğretmen'in destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatı değişmeye başlar.Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salça’ya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üstüne getirir.Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem de uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler ve burada başaracaklardır.

Karadayı

Dizi - 18.02.2013 - 20:00

Mahir’in Feride’ye aşkını ilan etmesi, özel bir gecenin de başlangıcıdır. Turgut ise Feride ve Mahir’in yaşadığı aşk dolu anlara şahit olur. Turgut, bütün öfkesini Mahir’den çıkarmak ister.Yasin, Serra’yla ilgili sürpriz bilgilere ulaşır. Mahir ve Feride, Serra’nın bir suç ortağı olduğundan şüphelenirler.Turgut’un Feride’ye olan aşkından emin olan Serra, onunla ilgili konuşmak için Feride’nin karşısına çıkar.

Yer Gök Aşk

Dizi - 18.02.2013 - 20:45

Ali Ömer, Sevda’nın karısı olmasını beklerken, umulmadık bir sorun çıkar. Ne yazık ki Sevda hala evlidir. Ali Ömer ve Sevda aşklarını gizli gizli yaşamaya karar verirler. Ancak Hamiyet bunu anlar. Ali Ömer’e Sevda’nın bir sırrını daha vermenin zamanı gelmiştir. Hamiyet’in yapacaklarından giderek daha fazla korkan Sevda, Ali Ömer’e, Hamiyet’in Yusuf ve Havva’ya yaptıklarını anlatır. Ne var ki Ali Ömer’in tepkisi beklediği gibi olmaz.

Yol Ayrımı

Dizi - 18.02.2013 - 23:55

Can havliyle erişilmiş bir ülkünün şafağında yorgun, uykusuz, fakat dinlenmeye vakti olmayan ülkenin sokaklarındayız. Tarih 1930... İstiklal Mahkemesi'nin sıraları çürümeden, Kara Kemal'in cenazesinin üzerinden dört sene geçmeden Türkiye yeniden “Demokrasi” diyor.

Hakan Ural'dan Barık ailesine yardımKanal D ekranlarında yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta?' programında gündeme gelen Barık ailesinin yaşadığı dram herkesi derinden etkiledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber