Geri Dön

Çok yakında tüm Türkiye “Şüphe”lenecek!

Kanal D’nin ilk bölümü 5 Ocak Çarşamba günü ekrana gelecek yeni dizisi “Şüphe”

Kanal D’nin ilk bölümü 5 Ocak Çarşamba günü ekrana gelecek yeni dizisi “Şüphe”de; Selin Demiratar, İsmail Hacıoğlu, Serkan Altunorak, Uğur Karabulut, Güngör Bayrak, Burcu Kutluk, Müge Boz, Burhan Öçal, Şafak Pekdemir, Adnan Biricik, Mahmut Gökgöz, Nusret Şenay, Zeynep Kumral, Durukan Çelikkaya,Ebru Ojen Şahin, Sevinç Kumaş, Begüm Benian ve Selçuk Özdoğan rol alacak.


Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı, yapımcılığını da Elif Ayşe Durmaz’ın yaptığı “Şüphe”; pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor. Türkiye’nin en varlıklı ailelerinden Kutlu Ailesi, şok bir ölümle sarsılır. Aynı anda bir başka kişinin hayatı da, annesinin öldürülmesiyle yerle bir olmuştur. Bu kişi, Kutlu’ların gizli varisi, İpek’tir. Bu iki ölüm, beraberinde hiç beklenmedik olaylar getirecektir. İpek, Kutlu Ailesi’nde başlayan miras mücadelesinde tüm dengeleri altüst edecek, bir yandan annesinin katilini ararken, bir yandan da içine girdiği bu görkemli dünyanın kurallarını yavaş yavaş öğrenecektir.


Dizinin, hepsi birbirinden çarpıcı olan konsept fotoğraflarında da yönetmen Abdullah Oğuz’un imzası var.
Bu fotoğraf çekimine özel, dizisinin erkek başrol oyuncularının kostümlerini Ralph Lauren ve W Collection, kadın başrol oyuncularının kostümlerini de Elif Cığızoğlu hazırladı. Kullanılan mücevherler ise Hande Kunaçav ve Cem Lokmanhekim'e ait. Ayrıca çekimlerde Türkiye’de sadece 3 adet satılan Jaguar'ın en yeni modelleri olan XK CONVERTIBLE İLE XJ SWB yer aldı. Ana mekan olarak da Alemdağ'da bulunan Feride Çavuşoğlu’na ait malikane ile Trump Towers kullanıldı.


“Şüphe”, Ocak ayının ilk haftasından itibaren ve Çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Kandilli'den Elazığ'daki depremle ilgili son dakika açıklamaKandilli Rasathanesi Müdürü Haluk Özener, Elazığ'da meydana gelen depremle ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bölgenin oldukça aktif olduğunu açıklayan Özener, " Artçı sarsıntılar devam edecek" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber