Güney Kuzey'i vuracak mı?

Kuzey Güney'de Kuzey, Güney’i düşünmemeye çalışarak, yeni hayatını kurmak için adımlar atıyor...

Güney mi Cemre mi diye düşündüğünde ise, artık Cemre daha ağır basıyor...

Kanal D’nin başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in oynadıkları sevilen dizisi “Kuzey Güney” sürprizlerle örülü ve heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Güney’in doğrulttuğu silahın namlusunda, kardeşi ve hiç sahip olamayacağı bir aşk vardır. Öfkesi çok güçlüdür ama, Kuzey’i elindeki silahtan daha etkili bir silahla yaralar.

Güney’in her an patlamaya hazır bir bomba olduğunu anlayan Şeref, kötü olayların önüne geçmek için, önlemini alır. Gözü her an Güney’in üzerindedir.

Güney, Sinanerler’i bitirme, Barış’ı hapse attırma planlarını yürütürken, Kuzey, Güney’i düşünmemeye çalışarak, yeni hayatını kurmak için adımlar atar. Güney mi Cemre mi diye düşündüğünde, artık Cemre daha ağır basmaktadır.

Öte yandan Deniz’den gelen bir mektup bütün dikkatini dağıtacaktır. Deniz gönderdiği mektupla Kuzey’e, Ferhat’ın katilinin kim olduğunun anahtarını verir.

Cemre’nin doğum günü yaklaşırken, Kuzey, Cemre’ye hiç unutamayacağı bir hediye daha alır.

Yayın Tarihi : 08 Mayıs Çarşamba/2013

Yayın Saati : 22.00

Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber