İntikam için yolun sonu göründü!

Beren Saat, Mert Fırat, Yiğit Özşener, Alican Yücesoy, Engin Hepileri, Zafer Algöz gibi ünlü isimleri buluşturan İntikam dizisi reytingleriyle Kanal D'yi mutsuz ediyor.

Perşembe akşamları izleyici ile buluşan dizi, atv'deki rakibi Kurtlar Vadisi ve Star TV'deki Aramızda Kalsın dizileri ile yarışmakta zorlanmaya başladı.

Bu sezon düşüş trendine giren İntikam dizisi TNS reytinglerine göre dün akşam totalde 15. sırada yer alabildi. AB Grubunda ise 5. oldu.

Kurtlar Vadisi dizisi totalde ve AB'de zirvede yer alırken, Star TV'nin Aramızda Kalsın dizisi de iyi performansı ile dikkat çekti. Artık oturmaya başlayan Aramızda Kalsın dizisi totalde 3. sırada, AB ise 2. sırada kendisine yer buldu.

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi ile TRT totalde 4. olurken, AB grubunda da 3.'lük elde etti.

Bu sonuçlar gösteriyor ki, Kanal D Perşembe akşamları atv, Star Tv ve TRT 1'in gerisinde kalıyor... Bu durum İntikam dizisinin geleceğini de tehlikeye sokmakta.

HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber