Geri Dön

Kabusu Dönen Yolculuklar National Geographic'te

İzleyicileri beklenmedik şekilde sonuçlanan bir yolculuğa çıkaran televizyon tarihinin en çarpıcı belgesellerinden “Kabusa Dönen Yolculuklar”, yeni bölümleriyle 5 Ocak’tan itibaren her cuma saat 22.00’de National Geographic’te!

Kabusa Dönen Yolculuklar” dünyanın dört bir yanından yolcuların hayaller kurarak çıktıkları yolculukların nasıl birer kabusa dönüştüğünü ilk ağızdan röportajlar ve canlandırmalarla izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Yurtdışında, genellikle de uyuşturucu ticaretinden tutuklananlar, kaçırılanlar, savaş mahkumlarının dehşet dolu deneyimlerini anlattıkları belgeselde, şüphelilere karşı delil toplayan gizli ajanlar veya uyuşturucu kaçakçılığı yapan insanlar da ekranlara geliyor.

Televizyon tarihinin en iddialı belgesellerinden “Kabusa Dönen Yolculuklar”, yeni bölümleriyle 5 Ocak’tan itibaren her cuma saat 22.00’de National Geographic ekranlarında.

Kandilli'den Elazığ'daki depremle ilgili son dakika açıklamaKandilli Rasathanesi Müdürü Haluk Özener, Elazığ'da meydana gelen depremle ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bölgenin oldukça aktif olduğunu açıklayan Özener, " Artçı sarsıntılar devam edecek" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber