Survivor 2018'in kadrosu netleşiyor

Survivor için geri sayım başlarken kadroya katılan yeni isimler belli olmaya başladı. TV8'in sevilen yarışma programı Survivor'ın kadrosuna katılacak bir isim daha belli oldu. İşte Survivor 2018'den detaylar..

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta konuk olduğu 'Beyaz Show' programında, Survivor 2018'in ilk ismini açıklamıştı. Ilıcalı'nın ardından bir bomba da Turabi'den geldi. Daha önce iki kez Survivor'a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez yarışmaya katılacağını duyurdu.

'Survivor 2018’de bir ilk yaşanacak!

Acun Ilıcalı'nın Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, buyıl Survivor'da bir ilk yaşanacağını açıklamştı. Ilıcalı, bir takım bugüne kadar yarışan isimlerden en öne çıkan 'All Star’lar, diğer takım yeni başvurulardan gelecek yepyeni Gönüllüler! All Star kadrosunu çok yakında açıklamaya başlayacağız.' mesajını yazdı.

Turabi, 3. defa Survivor'da!

Survivor 2018 için hazırlıklara başlayan Acun Medya ekibi yarışmacıları da belirlemeye başladı. Daha önce iki kez Survivor'a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor'a gidiyor.

Sosyal medya hesabından güzel haberi sevenleriyle paylaşan Turabi, yayınladığı videonun altına '3. defa Survivor mı? 'İmkânsız...' dedi gururum. 'Riskli...' dedi. Tecrübem, 'Manasız...' dedi. Mantığım, 'Yine de denemeye değer' dedi. Kalbim... 'Seneye görüşürüz' mesajını yazdı.

İlk açıklana isim Cumali Akgül

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamayınca “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” açıklamasını yapmıştı.

11 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber