Ege

10.07.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 10.07.2018-4:39

Üç projede de tercih edildiler

Folkart’ın Çeşme’deki üç projesinde, ODE Yalıtım ürünleri tercih edildi. Pazarlama Direktörü Akdemir, “Kalitesini kanıtlayan bir firmanın projelerinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi

Sitene Ekle

Yalıtım sektöründe faaliyetlerini Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefiyle sürdüren ODE Yalıtım’ın ürünleri, Folkart Boyalık Çeşme Residence projesinde kullanılıyor. Mayıs 2019 tarihinde bitmesi hedeflenen projenin, temel altı su yalıtımı ile perde su yalıtım işlerinde ODE ürünleri tercih edildiğini kaydeden Pazarlama Direktörü Ceylin Akdemir, “Projede ODE’nin Opal serisi OC300 Membran ve Opal serisi OP300 Bitümlü Membran ürünleri, ODE bayisi Yapınet kalite ve güvencesiyle uygulanıyor” dedi. Folkart’ın daha önceki projelerinde de ürünlerinin kullanıldığını aktaran Akdemir, sözlerine şöyle devam etti:

Hedef, yüzde 20

“Haziran ayında tamamlanan Folkart Hills ve Folkart Ardıç projelerinde de ODE Bitümlü Membran ürünleri kullanıldı. Her iki projede de temel altı su yalıtımıyla  perde su yalıtımında ODE ürünleri tercih edildi. Folkart gibi kalitesini bütün Türkiye’ye kanıtlamış olan bir firmanın projelerinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.”

Ege Bölgesi’ne ilişkin hedeflerinden de bahseden Akdemir, “ODE olarak bu yıl yüzde 20 büyüyerek, ciromuzu 300 milyon liraya çıkarmayı hedefliyoruz.

Amacımız 2021 yılına kadar 500 milyon lira ciroya ulaşmak. Ege Bölgesi bu hedefimize ilerlerken bizim için çok önemli olacak. 2018 yılında, başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nde aldığımız büyüme kararımızla birlikte bölgede bayi yapılanmamızı da genişletmeye odaklanmış durumdayız. 2020 yılına kadar ODE’nin yurt içi toplam cirosu içinde Ege Bölgesi’nin yüzde 10 olan payını yüzde 20’ye çıkarmayı ve Folkart gibi önemli projelerde yer almayı sürdüreceğiz” diye konuştu.


Etiketler: Çeşme, İzmir
2003 yılı Eylül ayında Çilek adlı ilk solo albümünü çıkaran sanatçı kimdir?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.