En son Üçüncü köprü Haberleri, Güncel Haberler ve Üçüncü köprü hakkında haber detayları.

 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: Almanya’da hapis cezasıyla tehdit edildimAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker: Almanya’da hapis cezasıyla tehdit edildim Üçüncü köprü Haberleri  - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, “Almanya ziyaretim sırasında belediye başkanı adına imzalanmış bir mektupta beni para ve hapis cezasıyla tehdit ettiler. Camiye gitmeme engel olmaya kalktılar. Ben bunu uluslararası mahkemelere taşıyacağım. Bu son derece antidemokratik bir uygulama” dedi.23.03.2017
 • DEVLET BEY NOKTAYI KOYDU 17.03.2017
 • Son dakika... Musul'da üçüncü köprü de düştü! IŞİD için çember daralıyorSon dakika... Musul'da üçüncü köprü de düştü! IŞİD için çember daralıyor Üçüncü köprü Haberleri  - Kentin kuzeyindeki tek çıkış yolunun dün kesilmesiyle iyice sıkışan IŞİD teröristleri, bugün itibariyle kentin ortasındaki Eski Köprü'yü de kaybetti. Köprüden ilk fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı.14.03.2017
 • Son dakika: Erdoğan-Putin zirvesinden sonra flaş karar!Son dakika: Erdoğan-Putin zirvesinden sonra flaş karar! Üçüncü köprü Haberleri  - Ağustos 2016'da yeni sayfa açan Türkiye ve Rusya liderleri, bugün bir kez daha bir araya geldi ve 1 saat 15 dakika görüştü. Heyetler arası görüşmeyle birlikte randevunun süresi 2,5 saati buldu.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye, Rusya'dan MS-21 uçakları almakla ilgileniyor. Rusya ve Türkiye arasındaki askeri işbirliği çok önemli, bunu Putin'le konuştuk" dedi.

  Putin ise, "Son dönemde Türkiye ve Rusya ilişkilerinin iki ülkeye yakışır şekilde olması için çalışıyoruz. Rusya ve Türkiye askerleri arasında böyle yakın bir işbirliği kurulacağını kimse beklemiyordu" ifadesini kullandı.
  10.03.2017
 • Irak askeri kendini feda etti! IŞİD'den kaçan kadınlar peçeleri çıkarıp attıIrak askeri kendini feda etti! IŞİD'den kaçan kadınlar peçeleri çıkarıp attı Üçüncü köprü Haberleri  - Irak’ın Musul kentinde terör örgütü IŞİD’e karşı yürütülen operasyonlarda bir Irak askerinin canlı bombaya karşı kendini feda ettiği görüntüler ortaya çıktı. Asker hızla yaklaşarak bomba yüklü aracı diğer askerlere ulaşmadan patlatarak kendini adeta kurban ediyor.

  Kentten geçilen son fotoğraflarda ise çok sayıda kadının güvenli bölgeye ulaştır ulaşmaz IŞİD'in zorla giydirdiği peçeleri çıkarıp yere attığı görüldü.
  09.03.2017
 • Son dakika... Musul'da Türk Başkonsolosluğı geri alındı! Teröristler kaçamadıSon dakika... Musul'da Türk Başkonsolosluğı geri alındı! Teröristler kaçamadı Üçüncü köprü Haberleri  - Uluslararası haber ajanslarının son dakika olarak duyurduğu habere göre, kent merkezinin batı yakasında yer alan valilik ve diğer resmi binalara askerler girdi. Hemen ardından Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğu'nun bulunduğu bölge terör örgütünden kurtarıldı. Sıcak noktadan gelen ilk fotoğrafa göre, konsolosluk binası tamamen enkaza dönmüş durumda.

  Geceden bu yana onlarca IŞİD teröristinin öldürüldüğü operasyon, bir dönüm noktası. Örgütün yayınladığı görüntülerde yer alan teröristlerin hiçbiri kaçamadı.
  07.03.2017
 • Son dakika... Musul'da ikinci köprü de alındı! IŞİD'in füzeleri bulunduSon dakika... Musul'da ikinci köprü de alındı! IŞİD'in füzeleri bulundu Üçüncü köprü Haberleri  - Eski şehir merkezindeki hükümet binalarına doğru ilerleyen ordu birlikleri, Dicle Nehri üstündeki Hürriyet Köprüsü'nü de terör örgütü IŞİD'den bu sabah kurtardı. Şehir merkezinde bulunan IŞİD füzelerinin, Suriye'de yağmalanan bir askeri üsten Musul'a getirildiği bildiriliyor. Rus R-40 havadan havaya füzelerinin fotoğrafları paylaşıldı.

  Uluslararası ajanslar, çatışma bölgesinden kaçan yüzlerce sivilin fotoğrafını peş peşe geçti.
  06.03.2017
 • Yemeğe nereye gitsek? 03.03.2017
 • Son dakika: Musul'da Irak güçlerinin ilerleyişi sürüyor! Örgütten korkunç taktikSon dakika: Musul'da Irak güçlerinin ilerleyişi sürüyor! Örgütten korkunç taktik Üçüncü köprü Haberleri  - Musul'da terör örgütü DEAŞ'i silmek için yürütülen operasyonda flaş gelişme... Irak askeri birlikleri, kentin en güneyindeki Dördüncü Köprü'yü ele geçirdi.

  Bu arada kentin batısında Irak güçlerinin ilerleyişi sürüyor. Bölgeden gelen son görüntülerde Iraklı bir asker, terör örgütü DEAŞ'tan kurtarılan sivillere Haziran 2014'ten bu yana yasak olan sigarayı ikram etti.

  Musul'da yenilgiyle yüz yüze gelen terör örgütü akıllara ziyan bir yöntem geliştirdi. Örgüt artık köpek yavrularının üzerine bağladıkları bombaları patlatıyor.
  27.02.2017
 • ÜCRETİ İNDİRİN KULLANALIM!.. 26.02.2017
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Üçüncü köprü Haberleri  - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Valiliği önünde düzenlenen toplu açılış töreninde gençleri ön plana çıkaran Cumhurbaşkanı Erdoğan "16 Nisan'ın akşamı özellikle Manisa'yı takip edeceğim." dedi.

  Erdoğan idam konusu ile ilgili "bana geldiğinde ben onaylarım ama parlementodan çıkmaz ise bunun için de referandum yaparız. dedi.
  24.02.2017
 • Eğitimde model arayışları, süper bilgisayar ve işsizlik 21.02.2017
 • ‘Hayır’da hayır yok 18.02.2017
 • Köprülerdeki trafiğin nedeni ortaya çıktıKöprülerdeki trafiğin nedeni ortaya çıktı Üçüncü köprü Haberleri  - İstanbul'da Boğaz Köprüleri'nde haftabaşında iptal edilen "ek şerit" uygulamasının altından UKOME'nin deneyi çıktı.09.02.2017
 • Erdoğan'dan muhtarlar toplantısında önemli açıklamalarErdoğan'dan muhtarlar toplantısında önemli açıklamalar Üçüncü köprü Haberleri  - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, 36. Muhtarlar Toplantısı'nda konuştu.

  Erdoğan konuşmasında "Millet rejim tercihini yapmıştır. Artık böyle bir mesele yoktur. Rejim 1923'te atılan adımla yoluna devam ediyor. Cumhuriyetten geri adım atmaya çalışanlar karşılarında herkesten önce milletimizi ve milletimizle birlikte şahsımı bulur." dedi.

  Erdoğan seçilme yaşı 18'e inince milletvekili seçilen gençlerin askerlik sorunu ne olacak diyenlere de "o gençlerimizi askerlikten muaf tutarsın olur biter" dedi
  08.02.2017
 • BİZDE DE OLACAK MI BURHAN HOCAM!.. 31.01.2017
 • Müziğe zam meselesi Üçüncü köprü Haberleri  - Ekonomideki gidişat stream fiyatlarına yansımaya başladı ama zamlansa da müzik hâlâ Türkiye’deki en bedava şey olma özelliğini koruyor galiba29.01.2017
 • İstanbullu müteahhit ‘Çanakkale’ yolcusu!İstanbullu müteahhit ‘Çanakkale’ yolcusu! Üçüncü köprü Haberleri  - ‘1915 Çanakkale Köprüsü’, gerek bölgede gerekse Tekirdağ’dan İzmir’e kadar olan yerlerde vasıfsız tarla, imarlı arazi ve konut fiyatlarını 2 ile 10 kat arası artırdı. İstanbullu müteahhitler de rotayı Çanakkale’ye kırdı28.01.2017
 • Çanakkale Köprüsü ‘DEV BİR PROJE’ 27.01.2017
 • 1915 Çanakkale Köprüsü'nün ihalesi sonuçlandı1915 Çanakkale Köprüsü'nün ihalesi sonuçlandı Üçüncü köprü Haberleri  - Ulaştırma, Denizcilik ve  Haberleşme Bakanı Arslan: "İhalede en kısa süreyi, 5,5 yıllık yapım süresi dahil  toplam 16 yıl 2 ay 12 gün ile Daelim-Limak-SK-Yapı Merkezi OGG verdi" dedi. Bakan Arslan, köprüden otomobil eşdeğer geçişin 15 euro artı yüzde 8 KDV, otoyol kısmında da kilometre başına 5 sent artı yüzde 18 KDV olduğunu belirtti.26.01.2017

©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.