Gündem
25.10.2011 - 10:31 | Son Güncelleme: 25.10.2011-10:35

Uğur Dündar canlı yayında istifa etti!

Star TV'de Türk televizyon tarihine geçecek bir yayın. Ünlü televizyoncu Uğur Dündar, canlı olarak ekrana gelen Arena programında istifa etti...

Sitene Ekle
Uğur Dündar canlı yayında istifa etti!

Ünlü televizyoncu Uğur Dündar, canlı olarak ekrana gelen Arena programında Star TV'deki görevlerinden ayrıldığını duyurdu.

İşte Uğur Dündar'ın veda sözleri:

"Sevgili seyirciler beni bir süredir Star Ana Haber bülteninde görmüyorsunuz ve neden diye soruyorsunuz. Ekranı kişisel düşüncelerimi anlatmak için kullanmayı hiç düşünmedim. Biz sevgili Yılmaz Özdil ile birlikte patronumuz Aydın Doğan'ın isteği üzerine Star Ana Haber'i hazırlıyorduk. Ölüyü dirilttik patronumuzun sözleriyle. Koşullar değişti, veda etme zamanı geldi. Beni bir daha Doğan Grubu ekranlarında zannederim göremeyeceksiniz. Hepinize teşekkür ederim. Bakarsınız bir başka yerde tekrar bir araya geliriz. Özgür yayıncılık ortamı nedeniyle başta Aydın Doğan olmak üzere tüm Doğan grubuna teşekkür ederim."


10.000$ Sanal Para ile Forex’i Ücretsiz Öğrenin! Ücretsiz Demo Hesabı için Hemen Başvurun!

Etiketler:
Bilgi Yarışması"Notre Dame’ın Kamburu" ile tanınan, Fransız şair ve yazar kimdir?
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.