22.10.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 22.10.2018-1:30 A-A+

Uluslararası sevgi

Engin Akyürek’in imza gününe, Türk hayranlarının yanı sıra ABD, Brezilya, Porto Riko, İspanya,Almanya ve Meksika’dan da sevenleri katıldı.

Uluslararası sevgi

Umut Ünver

Oynadığı dizilerle yurt dışında da büyük hayran kitlesine sahip olan Engin Akyürek’in, D&R Suadiye’de gerçekleşen, ‘Sessizlik’ kitabının imza gününde izdiham yaşandı. Oyuncuyu görebilmek için, ABD, Brezilya, Porto Riko, İspanya, Almanya ve Meksika’dan sevenleri, İstanbul’a geldi. Hediyeleri kabul eden Akyürek, “Buraya kadar gelmeleri çok kıymetli... Üstelik kitap şu an sadece Türkçe olmasına rağmen, her ülkeden sevenlerimin burada olması harika... Gala değil, imza günü” dedi.

Yazarlıkta iddiasının olmadığını söyleyen Akyürek, “Dergide üç yıldır yazdığım öyküleri biriktirdik. Gelirini Darüşşafaka’ya bağışlayacağız. Umarım okuyucular beğenir” şeklinde konuştu. Oyuncu, sosyal medyayla ilgili sorulara ise, “Hiç hesabım yok. Ama mesleğimiz gereği bir şeyleri takip etmek için mecbur ilgileniyoruz” açıklamasını yaptı. Akyürek, eski partneri Beren Saat’le birlikte oynayacakları haberlerini de, “Teklif gelmedi. Ama dizi projelerine artık sıcak bakıyorum” diyerek yalanladı. 

 Akyürek’i arkadaşları Tolga Sarıtaş, Sarp Akkaya ve Ahmet Tansu Taşanlar da yalnız bırakmadı. 

 

Bilgi YarışmasıAt kosturup birbirine değnek atarak topluca oynanan spor hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.