Çanakkale

Yerel Haber
30 Eylül 2017 - 10:42

Umurbey Belediyespor Basketbol Takımı Yeni Sezon Çalışmalarına Başladı

IHA

Geçtiğimiz yıl bölgesel basketbol liginde Çanakkale’yi temsil eden Umurbey Belediyespor basketbol takımı yeni sezon çalışmalarına başladı.
Bu yıl değişen lig statüsüyle yoluna devam edecek olan Umurbey Belediyespor antrenör Serkan Işık öncülüğünde Anafartalar spor salonunda haftanın dört günü antrenman yapıyor.
Umurbey Belediyespor Antrenörü Serkan Işık ,"Çanakkale de basketbol heyecanın devam etmesi için geçtiğimiz bir yıl başkanımız Sami Yavaş önderliğinde bir adım attık. Bu adımı devam ettirmek için elimizden geleni yapıyoruz.Takımımızdan bahsedecek olursak bu sene çoğu arkadaşımız ile yola devam ediyoruz.Öğrenciliği bitip gidenler oldu.Yeni gelen arkadaşlarımız oldu.Bu yıl geçtiğimiz yıla nazaran önce kendi ilimizde yerel bir lig oynayacağız,ondan sonra bölge şampiyonlarına gideceğiz.Bu yolda tüm takımlara başarılar diliyoruz.Her şey Çanakkale basketbolu için" dedi.

ÇanakkaleYerel Seçim Sonuçları

Çanakkale Hava Durumu

16°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.