MagazinRSS
31.05.2013 - 14:53 | Son Güncelleme: 31.05.2013-15:00

Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm Fox İzle 01 Haziran Cumartesi

Umutsuz Ev Kadınları 77. bölüm fragmanı yayınlandı. Umutsuz Ev Kadınları 77. bölümde neler oluyor? Umutsuz Ev Kadınları'nı ne gibi süprizler bekliyor?

Sitene Ekle
Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm Fox İzle 01 Haziran Cumartesi
Sinan ve Yasemin bebekelrini sonunda kucaklarına alırlar. Yasemin bebeğine hangi ismi verdiyor? Sinan bu isme ne diyecek?
Elif,Ömer'i boşama kararı alıyor? Ömer boşanmamk için nelar yapıcak? Asıl süpriz Nermin'e İrem geri geldi hemde evlenmek için...
 
 
Sinan Yasemin’i üzmemek için hastalığını Yaseminden saklar. Bu konuda tek destekçisi Şebnem’dir fakat Yasemin Şebnem ve Sinan arasında bir ilişki oluduğunu düşünür ve Şebnem’in muayenehanesini basar ama Yasemin’i hiç beklemediği bir sürpriz karşılar. 
 
İrem eve döner fakat yanında yabancı biriyle Nermin ise buna çok şaşırır ve o yabancı kişiyi uzaklaştırmak için elinden geleni yapar.İrem ise Nermin’e çok şaşıracağı bir sürpriz yapar.
 
Zeliş ise Eda’nın paralarını bulur ve o paraları Eda’nın peşindeki adamalara kaptırmamak için tehlikeli oyunlara başlar. 
Umutsuz Ev Kadınları heyecan dolu bölümü ile 1 haziran Cumartesi akşamı FOX TV’de.
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

"Korkak" sözcüğünün zıt anlamlısı nedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.