İstanbul

Yerel Haber
17 Mayıs 2017 - 11:09

Üniversite Öğrencilerinin Katıldığı “Bizz@Kampüs” Yarışmasının Kazananı Belli Oldu

IHA

Üniversite öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği “bizz@kampüs” yarışmasının kazananı belirlendi. Birincilik, Yıldız Teknik ve Bahçeşehir Üniversiteleri’nden Bilakis Grubu’nun oldu.
Üniversitelilerin favori yarışması “bizz@kampüs” başvuruları bu yıl rekor kırdı. Yarışmaya 129 üniversiteden 2 bin 124 başvuru yapılırken, bu yarışma tarihindeki en fazla başvuru rekoru olarak kayıtlara geçti. Oldukça heyecanlı başlayan ve devam eden yarışmalar dereceye girenlerin açıklanmasıyla sonlandırıldı.
Krispi Kraker için yarışan fikirler arasında bu seneki birinciliği Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nden yarışmaya katılan Erkan Kayha, Turgut Say ve Furkan Tekin’in oluşturduğu Bilakis Grubu aldı.


Üniversite yıllarında pazarlama, Ar-Ge ve satış yeteneklerini geliştirme fırsatı sunan bizz@kampüs yarışmasında finale kalan tüm öğrenciler yarışma stresini Boğaz Turu ve İstanbul Modern ziyareti ile attı.

İstanbulYerel Seçim Sonuçları

İstanbul Hava Durumu

13°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.