Balıkesir

Yerel Haber
03 Mayıs 2016 - 08:16

ÜNLÜ ŞEF ORHUN, GÖNEN’İ ZİYARET ETTİ

IHA

Televizyonda yayınlanan ’Pastane’ adlı programın yapımcı ve sunucusu Şef Deniz Orhun, Gönen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin davetlisi olarak öğretmen ve öğrencilerle buluştu.
İsveç, Dubai, Brezilya ve Amerika’da çeşitli görevlerde bulunan, fırıncılık ve pastacılık üzerine kariyer yapan Şef Deniz Orhun, öğrencilerle pastane konulu söyleşide deneyimlerini, başarılarını ve hayat tecrübelerini paylaştı. Keyifli söyleyişin ardından okulun yiyecek içecek hizmetleri atölyesinde uygulamalı olarak kek yapımında (workshop) dikkat edilmesi gereken püf noktaları anlattı. Öğrenciler alanında zirveye ulaşmış birini karşılarında görmekten dolayı büyük bir mutluluk ve heyecan yaşadılar. Programın sonunda Yiyecek İçecek Hizmetleri alanı öğrencileri tarafından yapılan açık büfe yiyecekler samimi bir sohbet ortamında misafirlere ikram edildi. Okul Müdürü Kadir Çakmak, kendilerini kırmayarak okulumuza konuk olan Şef Deniz Orhun’a teşekkür ederek, Gönen’in simgesi iğne oyası ve ayrıca plaket takdim etti.

BalıkesirYerel Seçim Sonuçları

Balıkesir Hava Durumu

13°CŞİMDİPERŞEMBE
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.