Ünlüler dünyasındaki küslük furyası: Şimdi de Ece Erken ve Alişan küstü!

Alişan ve Demet Akalın üçüncü kişilerin dahil olduğu, belki yanlış anlaşılmalar, belki de dosdoğru gerçekler yüzünden 6 yıldır konuşmuyordu. Artık barıştılar ama bu barışma da başka bir küslüğü doğurdu! Şimdi de Ece Erken ve Alişan küs! 

Ünlüler dünyasındaki küslük furyası: Şimdi de Ece Erken ve Alişan küstü!

Söz konusu Demet Akalın veya Alişan olunca, hep bir küslük geçmişi geliyor akıllara. Bu ikili sadece birbiriyle değil, başka isimlerle de küsüp duruyor. Belki dost dedikleri kişiye çok değer verip üstüne titrediklerinden, belki de yanlış anlaşılmalardan, alınganlıklarından... 
 

Gelgelelim, Demet Akalın ve Alişan 6 senedir görüşmüyor, konuşmuyordu. Ta ki İkinci Sayfa adlı magazin programı devreye girene kadar... Sunucular Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, canlı yayına Alişan ve Demet Akalın'ı bağladı. Ne yapıp edip ikiliyi telefonla da olsa bir araya getirerek barıştılar. İyi yaptılar ama... Küsleri barıştıralım derken yeni bir küslüğe sebep oldular istemeden.
 


Bu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in problemi değil tabii. Demet Akalın ve Alişan programa bağlandığında zaten küslükten bıkmış, birbirlerine çoktan yeşil ışık yakmışlardı bence. Alişan zaten duygusal bir dönemde... Bebeğinin doğum videolarını Instagram'da, yıllardır küs olduğu Demet Akalın beğenince, ortam iyice yumuşamış olmalı. İkisinin de gözyaşlarıyla, e biraz da bebek Burak'ın vesilesiyle barışması üzerine bilin bakalım ne oldu? Bu sefer de Ece Erken küstü Alişan'a!
 

6 yıllık küslüğün ardından kimse yepyeni bir küslük beklemiyordu tabii. Ama olaya bakın ki Ece Erken, biricik dostu Alişan sırf Demet Akalın ile barıştı diye, Instagram'dan takip etmeyi bırakmış.Sonra da yukarıda gördüğünüz, ağır cümleler içeren bir paylaşım yapmış.

Hayatımız o kadar sosyal medyadan ibaret ki, Ece Erken derdini anlatıp Alişan'la konuşmak yerine, takipten çıkarıyor. Böylece bir nevi, "O kadar umurumda değil ki, bir unfollow yeter" demiş oluyor. En azından bize böyle yansıyor. Bu da ilişkileri tehlikeli bir biçimde basitleştiriyor gözümüzde. Oysa daima arkadaşlıklarını ve samimiyetini konuştuğumuz bir ikiliydi Ece Erken ve Alişan.
 

Ünlüler camiasındaki küslüklerin çoğu gereksiz yere uzuyor, bir türlü de aşılamıyor. Halbuki hiçbiri ciddi durumlardan kaynaklanmıyor. Ufak tefek rahatsız edici şeyler herkesin hayatında olur ama çok ciddi bir mesele yoksa eninde sonunda barışırız. Ama ünlüler dünyasında konular uzadıkça uzuyor, üstü çabucak kapatılacak olaylar yıllarca açık kalıyor. Galiba onarılacak vakit bulunamıyor... 
 

Her küslükte olduğu gibi bu durum bizi değil, en çok muhattapları Ece Erken ve Alişan'ı üzecek. Halbuki hiç gerek yok böyle şeylere. Alınmak başka, "Hayatımdan çıktı artık!" demek bambaşka!

Bu makaleye ifade bırak