Ünlülerin en tuhaf 10 kulis talebi

Büyük sahne şovları için ne kadar çok kişi, ne kadar acayip şeylerle uğraşıyor bir bilseniz! Mesela bir organizatörün her an telefonu çalabilir ve "Sanatçı kulisinde maymun görmek istiyor!" denebilir. Dünyanın en büyük yıldızlarının taleplerini araştırırken gerçekten çok şaşırdık! İsteklerin bazıları tuhaf, bazıları ise kafa karıştırıcı.
 

Ünlülerin en tuhaf 10 kulis talebi

1- Robbie Williams

1- Robbie Williams

Diyelim ki şehre Robbie Williams'ı getirmek isteyen bir organizatörsünüz... O zaman şu taleplere hazır olun: Kuliste 280 havlu, 3 yangın söndürme tüpü, 3 kişilik giyinme odası, 6 personel odası ve 8 yönetici için 5 ofis sağlamanız şart. Aynı zamanda kişisel masöz, 6 şef ve 6 koruma da istiyor. Bir de yiyecek istekleri var tabii: 16 litre süt, 24 çörek ve 48 tavuk yumurtası! Bununla beraber kuliste bir bonzai ağacı, 4 küllük ve sıkı durun; Dalai Lama'nın bir fotoğrafı olmalı! Robbie Williams odasında egzotik bir ortam yaratmayı seviyor galiba. Bir keresinde canlı bir maymun bile istemiş!
 

2- Britney Spears

2- Britney Spears

Britney Spears her konserinde 200 havlu, bir yığın buz, 13 giyinme odası ve sadece beyaz kıyafetler giyen bir kadro talep ediyor. Bunlar standart talepleri. Bazen golf arabası istediği de oluyor. Britney çöp kutuları konusunda da çok hassas. Üzerlerindeki çıkartmalar doğru yerde olmazsa olay çıkarıyormuş.
 

3- Jennifer Lopez

3- Jennifer Lopez

J. Lo soyunma odasının bir SPA veya zen odası gibi tasarlanmasını istiyor. Mobilyaların yanı sıra duvarlar da beyaz olmalı. Bir vazoda 24 beyaz gül  ve aynı sayıda su şişesi şart! Ek olarak aloe vera, hindistan cevizi suyu ve taze tarçın her zaman el altında tutulmalı. 25 siyah havlu da olmazsa olmazlarından...
 

4- Beyoncé

4- Beyoncé

Beyoncé iki bölümden oluşan bir giyinme odası ve kulisinde 21 dereceyi geçmeyen bir sıcaklık istiyor. Ayrıca daha önce hiç kullanılmamış bir kahve makinesi ve gül kokulu mumlar da olmalı. Mönüsü ise her zaman sabit: Acı biberli tavuk kanadı! Rusya konseri öncesinde Moskova'yı gezmek için 10 Mercedes-Benz istediğini de belirtelim :)
 

5- Kanye West

5- Kanye West

Kanye West kulisinde mutlaka Versace siyah el havluları istiyor. En acayip diğer talepleri ise şunlar: Soyunma odasında bir mat, bol bol vazo ve 10 yıldan fazla süredir üretilmemesine rağmen Genelec 1031A monitörleri.
 

6- Elton John

6- Elton John

Elton John kulisine yerleştireceği dev gözlük koleksiyonu için daima ayrı bir oda istiyor. Düşünün ki 4 binden fazla gözlüğü var! Kulisinin atmosferi, nem ve sıcaklık bakımından da özel olarak hazırlanıyor. Şarkıcı odasında, elmaslarla süslü gümüş çatal bıçak takımı ve egzotik meyveler istiyor.
 

7- Paul McCartney

7- Paul McCartney

İngiliz müzik efsanesi Paul McCartney kulisinde her zaman 6 adet saksı bitkisi istiyor. Ama öyle bir çiçekçiden al, getir kulise koy şeklinde değil. Bu bitkilerin üzerinde mümkün olduğu kadar çok yaprak bulunmalı. Hatta mümkünse toprağı görünmemeli. Ayrıca beyaz Casablanca zambakları ve pembe güller de istiyor. Soyunma odasında deri veya kürkten yapılmış herhangi bir mobilya görmeye tahammül edemeyen Paul McCartney, karnı acıktığında et hariç her şeyi yiyebiliyormuş.
 

8- Sting

8- Sting

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayranı olan Sting' kulisinde 8 siyah havlu, organik meyveler, papatya çayı ve saksı bitkileri istiyor. Buraya kadar her şey normal. Ama enstrümanları için ayrı bir oda talep etmesi, bu da yetmedi bir de meditasyon yapmak için başka bir oda istemesine ne demeli? Sting, bütün korumalarının aynı tişört ve ceketi giymesini, üzerlerinde silah bulunmamasını istiyor. Ayrıca kendisine bir doz vitamin verebilecek bir doktor da her an yanıbaşında olmalıymış.
 

9- Adele

9- Adele

Adele, 10 metrelik bir yarıçapı içinde hiçbir şekilde bal görmek istemiyor. Evet bildiğiniz bal... Nedense siniri bozuluyormuş! Yemek menüsünde marullu tavuklu sandviç ve en iyisinden kırmızı şarap istiyor. Soyunma odasında ise 6 tane çay kaşığı... (Bunu neden istediğine anlam veremedik.)
 

10- Taylor Swift

10- Taylor Swift

Taylor Swift’in istekleri çoğunlukla yemek menüsüyle ilgili. Büyük boy karamel latte, bir dilim turta, 100 gram zeytinyağı, 12 şişe bira, bir avokado ve yarım litre donmuş yoğurt! Bütün bunları aynı anda tüketiyor olamaz!..

Bu makaleye ifade bırak