Ünlülerin hastalığı Meniere Sendromu!

Dünyaca ünlü sanatçılar, oyuncular, yazarlar ve sporcuları da etkileyen Meniere sizler için araştırdık ve derlediğimiz bilgileri aktarmak istiyoruz.

Ünlülerin hastalığı Meniere Sendromu!
Alessandra Ambrosio çırılçıplakAlessandra Ambrosio, Maxim dergisinin Aralık sayısında dünyanın en seksi iş kadını olarak kapak oldu. Ünlü model dergi için çırılçıplak poz verdi.
Kepeğe iyi gelen doğal yöntemKepek özellikle kalın ve koyu renk kıyafetlerin giyildiği kış ayları için daha büyük sorundur. Peki kepeğe ne iyi gelir, kepek sorununun doğal çözümü nedir?
Anne sütünü kesinlikle böyle saklamalısınız!Bebeklerin sağlıklı büyümesi için anne sütü tartışmasız en büyük rolü oynamaktadır. Peki anne sütünün ilk günkü gibi kalması için nasıl saklanması gerektiğini biliyor musunuz?
Kasık derisinden vajina yaptılarDoğuştan rahmi olmayan ve vajinasının bir kısmı bulunmayan İzmirli 23 yaşındaki K.S.’ye kasıktaki derisinden yapay vajina yapıldı.
Sindirimi kolaylaştıran tarifUzmanlar sindirimi düzenlemek için günde bir bardak kayısı suyu içilmesini öneriyor. İşte kayısı suyunun faydaları
Sabahları yememeniz gereken besinlerKahvaltı çok önemlidir. Ancak bazı besinleri sabahları tüketmek kan şekerini hızlıca arttırıp yine aynı hızla düşmesine sebep olacağından önerilmemektedir.
Tıkanan lavaboları açan doğal yöntemLavabo açıcıları içerisindeki kimyasallar nedeniyle kullanmak istemeyenler doğal lavabo açıcı yöntemi deneyebilir.
Hurdalar Alekian ile can buldu!Ara Alekian’ın ellerinden çıkan hurdalar birer sanat eserine dönüşüyor. Yazarlarımızdan Handan Koltuk'un gerçekleştirdiği röportaj ile bu değişime daha yakından tanık olalım...
VİDEOLAR

100'den fazla beni olanlar risk altında

PEMBE BLOG
1/10

Meniere hastalığı, ciddi baş dönmeleri, kulak çınlaması, işitme kaybı ve kulakta ağrılar gibi belirtileri olan bir iç kulak hastalığıdır.

Hastalık genelde sadece bir kulağı etkiler ve zamanla ilerleyerek işitme kaybına yol açar. Hastalık ismini, 1861 yılında ilk tanımlayan Fransız Dr. Prosper Méniére’den alır.