Ünlülerin hastalığı Meniere Sendromu!

Dünyaca ünlü sanatçılar, oyuncular, yazarlar ve sporcuları da etkileyen Meniere sizler için araştırdık ve derlediğimiz bilgileri aktarmak istiyoruz.

Ünlülerin hastalığı Meniere Sendromu!
Allık mucizesi: Tek ürünle 3 çözüm“Yanak farı” olarak da nitelendirebileceğimiz allık, renklerine ve çeşitlerine göre birçok konuda yararlanılabilecek esnek ve işlevsel bir ürün. Bu mucizevi ürünle, sen de 1 taşla 3 kuş vurabilirsin!
UpSpring Baby ÜrünleriBebekform.com, başarısı kanıtlanmış UpSpring Baby ürünleri ile anneleri buluşturuyor.
Sigara öksürüğüne doğal çözüm!Dr. Mustafa Eraslan insan sağlığını tehdit eden sigara kullanımına karşı doğal bitkilerle çözüm önerilerinde bulundu.
Pratik sosisli yumurta tarifiHem pratik hem de güzel bir sunuma sahip lezzetli sosisli yumurta hazırlayabilirsiniz.
Düzenli cinsel hayat kalp krizi riskini azaltıyorUzmanı Doç. Dr. Alp Burak Çatakoğlu haftada iki gün cinsel birlikteliği olan kişilerde kalp krizi görülme oranının düşük olduğunu belirtti.
Doğa dostu kendin yap objelerÇöpe atmak yerine basit değişikliklerile pek çok malzemeye yeniden hayat verebilirsiniz.
Çocuklar sanat için UNIQ İstanbul'daUNIQ Çocuk; birbirinden renkli ve eğlenceli, çocukların yaratıcılığını geliştirmeye yönelik atölyelere ev sahipliği yapmaya başladı.
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/10

Meniere hastalığı, ciddi baş dönmeleri, kulak çınlaması, işitme kaybı ve kulakta ağrılar gibi belirtileri olan bir iç kulak hastalığıdır.

Hastalık genelde sadece bir kulağı etkiler ve zamanla ilerleyerek işitme kaybına yol açar. Hastalık ismini, 1861 yılında ilk tanımlayan Fransız Dr. Prosper Méniére’den alır.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.