Ünlülerin hastalığı Meniere Sendromu!

Dünyaca ünlü sanatçılar, oyuncular, yazarlar ve sporcuları da etkileyen Meniere sizler için araştırdık ve derlediğimiz bilgileri aktarmak istiyoruz.

Ünlülerin hastalığı Meniere Sendromu!
YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Bu da kedili taç modasıHayvan figürlü yeni bir ürün daha trendler arasına hızlı giriş yaptı. Bu kez kafanızda kedi taşıyormuşsunuz gibi görünen kedili taçlar moda oldu.
Hayali kusur ameliyat masasına götürüyorPsikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Barış Önen Ünsalver, “Estetik takıntısı tedavi edilmesi gereken psikolojik bir hastalıktır” diyor.
Çocuklarla doğru iletişimin kurallarıÇocuklarınıza ne kadar saygı duyuyorsunuz onlarla ne kadar doğru bir iletişim dili kuruyorsuunuz?
Gençlerde görülen fobiler ve korkularFobi, normalde korku yaratmayacak bir nesne, durum ya da aktivite ile karşılaşıldığında duyulan aşırı korku halidir. Bastırılmış ve bilinçaltına itilmiş bazı korkular yer değiştirerek normal bir durum ya da nesneye aktarılır. Kişiler korkularının yersiz olduğunun bilincindedir ancak korkularını engelleyemezler ve günlük yaşamlarını sürdürmekte güçlük çekerler.
Armut ve faydalarıArmutların çok farklı çeşitleri vardır. Deveci armudu, Japon armudu gibi çok çeşitli armutlar bulunur.
Sarımsak tüketmek için 8 nedenYemeklerde, salatalarda, mezelerde ve soslarda verdiği o harika lezzet ile sarımsağa bayılırız. Sarımsağın kendine has kokusundan ve tadından allisin adlı madde sorumludur…
Flört etmenin 4 etkili yoluHoşlandığınız biriyle iletişim kurmak ve flört etmek için bu yöntemleri deneyebilirsiniz.
Pet şişe ile gece lambası yenilemeFanusu kırılan gece lambanızı pet şişe yardımıyla yenilemek ister misiniz? İşte kolay tarifle gece lambası yapımı...
Casio Oceanus serisiCasio, dünyadaki 6 istasyondan gönderilen radio dalgalarını ve GPS sinyallerini algılayarak zamanı ayarlamaya yarayan ilk komple metal hibrid zaman ölçümleme sistemini Oceanus OCW-G1000 modeline uyarladı.
PEMBE BLOG
1/10

Meniere hastalığı, ciddi baş dönmeleri, kulak çınlaması, işitme kaybı ve kulakta ağrılar gibi belirtileri olan bir iç kulak hastalığıdır.

Hastalık genelde sadece bir kulağı etkiler ve zamanla ilerleyerek işitme kaybına yol açar. Hastalık ismini, 1861 yılında ilk tanımlayan Fransız Dr. Prosper Méniére’den alır.

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.