Ünlülerin hastalığı Meniere Sendromu!

Dünyaca ünlü sanatçılar, oyuncular, yazarlar ve sporcuları da etkileyen Meniere sizler için araştırdık ve derlediğimiz bilgileri aktarmak istiyoruz.

Ünlülerin hastalığı Meniere Sendromu!
Nicole Kidman kendine hayran bıraktıHollywood efsanesi Nicole Kidman Interview Magazine isimli dergiye verdiği pozlarla nefes kesti.
Gençken çirkin olan ünlülerGençken pek de çekici olmayan ancak yaş aldıkça güzelleşen ve daha yakışıklı hale gelen ünlüler
Başarılı ebeveyn olmanın yolu ebeveyn koçluğundan geçiyorÇocukların mutlu bireyler olarak yetişmesinin yolu, anne babalarının onlara doğru biçimde yaklaşmasından geçiyor.
Ev yapımı öksürük şurubuÖksürüğe karşı iyi gelen ev yapımı öksürük şurubunu deneyin, öksürük sorununuzdan doğal yollarla kurtulun.
Mercimek köftesiMercimek köfte yaparken muhakkak biber salçası kullanmalıyız hatta acı biber salçasını kullanmak lezzeti daha da artırır.
Evde salıncak yapımıSiz de evinizde tasarlayacağınız salıncakla bahçenizde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz...
Gece Mavisi Safir ve Pırlanta ile Sonsuz sadakatTekvin, en değerli iki taşı bir araya getirdi. Sonsuzluğun simgesi pırlantayla bağlılığın sembolü safirin buluşmasından "Sonsuz sadakat" serisi ortaya çıktı.
VİDEOLAR

100'den fazla beni olanlar risk altında

PEMBE BLOG
1/10

Meniere hastalığı, ciddi baş dönmeleri, kulak çınlaması, işitme kaybı ve kulakta ağrılar gibi belirtileri olan bir iç kulak hastalığıdır.

Hastalık genelde sadece bir kulağı etkiler ve zamanla ilerleyerek işitme kaybına yol açar. Hastalık ismini, 1861 yılında ilk tanımlayan Fransız Dr. Prosper Méniére’den alır.