Samsun

Yerel Haber
19 Mayıs 2017 - 18:12

Ürologlar Samsun'da Buluştu

IHA

Türkiye’nin dört bir yanından gelen 100’ün üzerinde ürolog, Samsun’da buluştu.
Yoğun ilgi ve katılımın olduğu toplantı, Ürolojik Cerrahi Derneği Orta Karadeniz Şubesi tarafından organize edildi. Toplantıda ürolojinin en güncel konuları tartışıldı. Bir otelde yapılan toplantıda; çocuk ürolojisi, kadın ürolojisi, minival invaziv üroloji, androloji ve ürolojik kanserler konularında ülkenin önde gelen ürologları, deneyim ve bilgilerini paylaştı.
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Ürolojik Cerrahi Derneği Orta Karadeniz Şubesi Başkanı Doç. Dr. Ender Özden yaptığı açıklamada, “Ülkemizin tarihinde çok önemli bir yere sahip olan Samsun’da, 19 Mayıs gibi sembol olan bir günde, böylesine önemli ve birbirinden değerli üroloji uzmanları ile bir araya gelmek ve meslektaşlarımız ile bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak bizi çok mutlu etti. Meslektaşlarımızın ilgisi ve tatil günü olmasına rağmen katılımları oldukça iyiydi” dedi.
Ürologlar, Atatürk Anıtı’nı da ziyaret ederek çelenk koydu.

SamsunYerel Seçim Sonuçları

Samsun Hava Durumu

16°CŞİMDİCUMARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.