Ege

Ege

15.11.2017 - 06:05 | Son Güncelleme: 15.11.2017-6:05

Uşak’ta, 15 Temmuz konuşuldu

Uşak Belediyesi,   ‘15 Temmuz Darbeler ve Demokrasi’ isimli bir panel düzenledi. Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz ile Siyasal İletişim Uzmanı Tarkan Zengin’in konuşmacı, Murat Yılmaz’ın moderatör olduğu program Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Sitene Ekle
Yapılan hiçbir darbenin 15 Temmuz kadar kirli olmadığını ifade eden Küçükyılmaz, “Türkiye’de düzen değişikliği yönünde bir hareket gerçekleşiyorsa, vesayet aktörleri çıkıp da ülkeye müdahale ediyorsa; bu sadece Türkiye’nin iç temel dinamiklerinden kaynaklı bir hareketlenme ve darbe girişimi değildir. Türkiye’nin dışından gelen bir darbe girişimidir” dedi. 

‘Halk vurdu’

Siyasal İletişim Uzmanı Tarkan Zengin ise, “Kalkışmada siviller ve ilk kez uçaklar kullanıldı. Bu girişime darbeyi, milletimiz vurdu” dedi. Programa, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın yanı sıra, Uşak Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Dalkıran da katıldı.

Kıbrıs Barış Harekatı kaç yılında yapılmıştır?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX